ebay dan herşey dahil 10 TL

Tepki
109
arkadaşlar biraz baktım ama bulamadım. bisiklet için saglam telefon tutacakları var mı? ben hız, yaktığım kalori, gittiğim yolları gps ile harita üzerinde görmek için telefon kullanıyorum ama cantanın içine koy cıkart vs zor oluyor. bisiklet tutacaklarına bakıyorum ama olası bir kazada telefonumu perte cıkartmayacak sekilde saglam tutacak bulamadım. bildiginiz bir marka model var mı acaba?

Scudo

cihan celik

Aktif Üye
Tepki
62
Ebayi bende bir suredir kullaniyorum. Elektronik konusunda pek guvenesim gelmiyor. cunku ucuz olan seyler genelde uzakdogulu saticilarin urunleri. cin yani. Onlar da elektronikte ne kadar iyi tartisilir(ucuz urunleri). O yuzden elektronik disinda alisveris yaparsaniz sorun olmaz. ayrica kargo(ptt) gelmemesi durumunda para iadesi yapiyorlar. Kargo ucretleri konusuna da aciklik getireyim. Normalde urunun fiyati 10 dolar ise, 10 cent de kargosu ise toplam 10.10 $ odeme yaparsiniz. adam bu adam 0.99$ urun+9,11$ kargo derse eBaye verecegi komisyon azalir. ebay in bunu yemesi icin makul tutulmasi gerekir tabi bunlarin.

Turkiyede 15 liraya satilan fotograf makinesi lens kapaklarini(1 adeti 15 tl) Ebayden 99 cent e aldim. plastik kapak sonucta ne sorunu olabilirki:D

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@hakan aydın55

çantanın gidona bağlama yeri klipslimi yoksa cırtlımı? cırtlılar aşağıya sarkma yapıyor. klipsliyse bende almak isterim

ozgurturk

Üye
Tepki
0
Bende Ebay dan bisikletle ilgili birçok alışveriş yaptım. Şimdi tekrar kilometre saati alacağım. Şu ana kadar sorun çıkmadı.
Almak isteyen arkadaşlar için link:
(link)

Kargo dahil 3.17 dolar...
Paypal ile ödemek gerekiyor.Paypal en sorunsuzu.
Teşekkürler....