drift bisikleti yapımı

krt5225

Üye
Tepki
0
İsim
ÖZHAN KURT
Bisiklet
Ümit
trike drifting 3 tekerli drift bisikleti

bu bisikleti gördüğümde kendimde yapmak istedim malum yabancı ülkelerde böyle bisikletlerin seri üretimi veya el yapımları var kendi ülkemizde de çok nadir de olsa bir kaç defa kullanan rastladım asıl konuyu söylemek gerekirse bu bisikletin tamamiyle arka bölümüne kadar tüm parçalar elimde mevcut sadece kesim kaynak işleri bekliyor dahaca toplamadım malum arkada ne tür lastik ve bu lastiği tutacak bir düzenek kullanabilirim diye sıkıntılarım var bu yüzden de yapımına baslayamıyorum

önerileriniz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Resimi temsili olarak internetten aldım.

Dosyalar

Scudo

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@krt5225 Forumda onceden yapan olmustu.Fakat fotografları gozukmuyor.Yıne de bir incele ıstersen :)

(link)

krt5225

Üye
Tepki
0
İsim
ÖZHAN KURT
Bisiklet
Ümit
bende baktım maalesef resimleri açamadım :)

Fat1h

Forum Demirbaşı
Tepki
592
İsim
Fatih ÇAKMAKCI
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Single Speed
Drift için arkadan itiş daha makul olur.

krt5225

Üye
Tepki
0
İsim
ÖZHAN KURT
Bisiklet
Ümit
o kadar büyük çaplı düşünmüyorum rampa aşagıya alınan hızla da olur izlediğim videolarda da öyle gördüm ve kendim foto da çektiğimden dolayı binevi aksesuar olarak da kullanacagım tabi arka sistem sorununu halledersem :):):):)

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.888
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Valla bisiklette drift hakkında pek bilgim yok ama genel olarak drift hakkında bildiğim tek şey önden çekişle bu işin hakkının verilemeyeceğidir. Misal;

http://www.dekaltrim.nu/ProductsImages/11616/11616_view.png?width=520&mode=crop&scale=both

krt5225

Üye
Tepki
0
İsim
ÖZHAN KURT
Bisiklet
Ümit
:) eger bu konu hakkında geliştirme düşünürsem motorlu sistemide not aldım teşekkür ederim :) arka sistemi bir şekilde yürür hale getirebilsem çok güzel olacak dahaca yola gidemeyen bir bisiklete geliştirme yapamam :):)

Tepki
0
İsim
furkan sırma
tekerlek olarak gokart lastiği takılıyor. daha iyi kaysın diyede üstüne pvc boru geçiriliyor

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İsteyen varsa her türlü malzemeyi satabilirim .kemdim yaptım hazir yapılmış olarakta satarim (elimde sifir mevcut)
05535253340

Efelendinn

Üye
Tepki
0
İsim
Efe
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Klasik
Hocam merhabalar motorlu yapsak polis ceviriyomu sıkıntı çıkıyomu bi bilgin varmi