Drag Blade?

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
Sadaka belayı def eder denir

bugün bir sadaka verin
"verilmiş sadakanız olsun"

@Kerim KOÇAK

kaza derken
ayrıntı alabilir miyiz

Scudo

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
@Kerim KOÇAK

Rica ederim.Çok geçmiş olsun.Nasıl oldu? İnşallah en kısa zamanda iyileşirsiniz.Dediğiniz gibi 1 ayda neler değişir neler... Yinede iyileşene kadar araştırma yapmak çok iyi olur. :in:

• Beğen
Tepkiler: Kerim KOÇAK

smhkvs

Üye
Tepki
56
Bisiklet
Geotech
Merhabalar,
Ben 3 Ay evvel Ankarada Doğa Bisikletten Drag Blade ( Triple ) aldım , yaklaşık 2000 Km yol yaptım bu 3 ay zarfında , lastik patlaması dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım . Tavsiye ederim.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@mustafa akman

Anlatıyım aslında çok haklısınız o sabah annem kahvaltıda kapıya gelen bi dilenciye 5 tl sadaka verdiğini anlatıyodu bende anne her gelene 5 tl mi veriyosun battık o zaman aç kaldık falan diyodum :) Neyse belkide sadaka kurtardı beni aslında kazada %80 hata benim ama bazı hesaplarım ters gitti akşam hava karanlık tabi 20:30 gibi kaskım ve farım yoktu ama her zamanki güzergahım olduğu için rahattım trafiği sağ tarafa verip sol kısımda çalışma yapılırken ben yine çalışma olan kısımdan gidiyodum vede hiç kuyu kazıldığını görmemiştim kum döküp sonrada asfalt atıyolardı ki bu bahsettiğim yerde max 100m sonrası sahil zaten gayet güvenli bu sefer trafiği karşı tarafa verip sağ tarafta çalışma yapıyolardı trafiğin aktığı yol çok dar olduğu için yola çıkarsam tır kamyom vs geçemiycek arkamda kuyruk oluşacaktı o yüzen yeni taktığım yol lastiklerini de denemek için baya hızlı bi şekilde çalışma yapılan alana girdim bi tümsekten(tümsek sandığım) atladım sonrasında ne olduğunu anlayamadan kafamı yere çarptım(sonrası malum) kendime geldikten sonra arkamı döndüm bisiklet 1 metrelik çukurda kalmış ben uçmuşum diğer tümsek sandığımda çukurmuş onu hızla geçtim demekki farkedemeden tabi bütün suç bende değil dediğim gibi aydınlatması olsaydı yolun böyle olmazdı ama olan oldu yapcak bişey yok ders çıkarmaya bakmak lazım bir musubet 1000 nasihat hesabı alın size canlı örnek :eek:

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@İsmail ŞEN

Yok araştırma falanda yapmıycam artık zamanı gelince bakarız fazla takılmamak lazım bu bisiklet olayına en azından hayatını bi düzene sokmadan iş okul vs gibi kpss kasıcam tamamen iyileşene kadar eğer kaza yapmasam bisikletten zaman kalmıycaktı kpss ye buda bi gerçek :D bu durumu avantaja çevirmek en iyisi :in:

orkun tulu

Forum Demirbaşı
Tepki
228
Resmdeki mavi kadronun 52cm olanı maşasıyla beraber 2560gr gelyor. Sizce ağırlık fiyata göre nasıl.

Tepki
26
Herkese Merhaba,

Drag Blade 52 cm kadro boyu bisikletin toplam ağırlığı 10.2 kg.Sanırım bu fiyata bu özelliklerde(buna bisikletin gerçek ağırlığıda dahil) bulmak imkansız gibi...çünkü Doğa Bisikletin Türkiye'de fiyatı ve performansı dikkate alarak fiyat oluşturuyor.Doğa bisikletin amacı kaliteli,geçmişi olan ürünleri tüketiciye en uygun koşullarda sunmak.Bizlerde sizlerin deneyimlerini esas alarak üretici firmaya düzenli bilgi gönderiyoruz...Drag dünya ölçeğinde düzenli olarak bisikletleri ile ilgili anket çalışmaları yapıyor.Eksiklikleri,renk tercihlerini ve diğer tüketici tercihlerini dikkate alarak çalışmalar yürütüyor.

Tepki
6
bende var drag blade 1 ay önce aldım 750 liraya ama şimdi pahalanmış zam gelmiş ama 150 km yaptım çok güzel bisiklet herkesin almasını tavsiye ederim bütün parçaları çok güzel ve bisiklet gerçekten çok hafif geotech fln tavsiye etmem alırken onda baktım 850 liraya alacaktım son anda vazgeçtim tekerlekleri jantı fln çin malıydı yani drag blade fiyat performans oranıyla türkiyenin gerçekten en iyi bisikleti ben kesinlikle al derim

Tepki
26
Drag Blade 16 vites nakit fiyatı 791 tl...41 tl gibi artış oldu...Ocak 2010 ile Kasım 2010 arası üretici firma yol bisikletlerinde % 22 gibi bir artışa gitti ama biz çok cüzi bir fiyat artışı yaptık.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@ALİHAN BAYAZIT

Hocam verdiğin bilgiler için teşekkürler ben şimdilik askıya aldım yol bisikleti işini öncelikle elimdeki mtb yi çıkarıp şehir içinde kullanabileceğim bi hibrid alıcam daha sonra yol bisikleti inş sizin bisikletin rengi lacivert heralde ilk defa gördüm o rengi mail adresimi versem bi kaç resim atabilirmisiniz?