Doğuya daha doğuya belki de....

Tepki
4
Doğuya daha doğuya belki de Güneş' in doğduyu yere....

'Tom Sawyer ın Maceraları' ndan tanıdığımız Mark Twain amcamızın dedıgı gıbı The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why. (Hayattında en onemli iki gün vardır.Birisi doğdugun gündür , diğeri neden doğduğunu anladığın gündür)

Neden doğduğumu anlamak için yolda olmanın daha doğru olduğunu düsünüyorum ve bunu doğuya doğru giderek yapmanın peşindeyim..

Doğu için ılk gıtmeyı dusunduğum yer HALEP idi ama moğolların perslerın daha nice yıkıcı toplulukların yapamadığını 3 - 5 sene de yaptılar ve artık HALEP den geriye birsey kalmadı ama yine de gitmek için çabalıyacağım...Ben(bizler) bu kadar üzüldüysem(üzüldüysek) Halep in kardeş sehri Antep nasıldır bilemiyorum...

Sonra gececegim ulke yıne ülkemiz üzerinden İRAN olacak .....

Yolun gerı kalanı daha doğuya gıdecek sekılde olacak :)

Zaten önümde uzun da bir zaman var ama bu zamanı en doğru şekilde geçirip en kısa sürede yola koyulmak ıcın uğraşacagım.Bu süre ne kadar olacagını bılmıyorum ama elimden gelen en kısa süre olacaktır....

Herkes fikrini , yorumunu iyi yada kötü her şekilde belirtebilir....Önerilere açığım..Bol şanslar...

Scudo

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Işık Doğu'dan yükselir derler ama güneş üzerinden geçeli çok oldu. Halep'i hiç tavsiye etmiyorum. Kaosun ortasında en olmadık şey bisikletli bi gezgin olur heralde.
Eylülde tur için İran'da olacağım. Karşılaşırız belki.
Selametle

Tepki
4
@MehmetAliB. Halep ıcın keske dıyorum gercekten ....Benım eksıklerım ve ıslemlerımı bıtırmem , hazır olmam bıraz zaman alacaktır dıye dusunuyorum ...Eylül ü gecer muhtemelen...İran da olmasa da doğuda bır noktada gorusmek dılegıyle ...İyi yolculuklar...