Doğru seçim ne olmalı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@BF Okuru
Efsane derim :) Vsf de çok değerlidir, Alman markası. Ama eskiden beri Dawes için bir sempatim var. Bir arkadaşımın siparişi var, gelsin de yakından inceleyeyim diyorum :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@BF Okuru Bana da çok yakın bir arkadaşım söyledi bu markanın efsane olduğunu, surly yi aratmayacağını :) Arkadaşınızın siparişi gelince konuyu bizimle de paylaşırsanız çok seviniriz valla ;) Hatta o bahseden arkadaşım Perşembe gelecek bize bahsedeyim ona da :)

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@BF Okuru @BF Okuru Mahallemizde İngiltereden emekli olmuş güzrl bir abimiz var.Orada çalıştığı yıllarda bir Dawes yol bisikleti edinmiş.Otuz yıllık bisiklet ama hala sapasağlam.Daha önce sorduğumda el yapımı olduğunu söylemişti.Gerçekten asil bir duruşu var.Bir tur istiycem kendisinden:)Dawes sahibi olamasamda en azından bindim derim:)

hkns

Üye
Tepki
10
İsim
hakanS
Bisiklet
KTM
Merida speeder serisine bakabilirsiniz,ağırlık ortalama 10,5 kg civarı ve her türlü montaja uygun fiyatı da bütçenize uygun..

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci ve wenom

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
Şehir bisikleti seçerken scott sub serisine en azından kıstas oluşturmak için bakmakta fayda olabilir. Sub serisi çok çeşitlenmiş hatta bana göre fazlaca şehirli olmuş ama etkileyici görüntüleri var. Tabi ki bizzat bisikleti görmediğim için tavsiye amacıyla yazmıyorum. Scott iyi bir firma Ancak forumda konu edilmişti Türkiyede Scott un satış sonrası desteğinde ciddi şikayetler de var tekrar sorgulamak lazım.
(link)

• Beğen
Tepkiler: wenom

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Cevaplariniz icin tesekkurler tavsiyelerinizi dikkate alacagim

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@caner ünsal scoot sub serileri ilgimi cekti donanimida iyi en az deore olsun istiyorum

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@hkns meridanin hangi modeline bakmaliyim donanim en az arka aktaricinin deore olmasini istiyorum

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@BF Okuru aslinda uzun turlar yapmiycam fakat yokuslarda rampalarda rahat olsun isterim genelde sehir ici

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@BF Okuru dayimda var dawes en az 20 25 senesi belkide fazlasi vardir

hkns

Üye
Tepki
10
İsim
hakanS
Bisiklet
KTM
@bagetci Arka aktarıcı tiagra olan speeder 200 modeline yada ön aktarıcı tiagra arka aktarıcı 105 olan 300 modeline bakabilirsin.2015 modellerini bulabilirsen peşin alımda sırasıyla 1700-2350 tl ye halledersin ve inan bana oldukça iyi bir kadroya sahip meridalar..

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@hkns tesekkurler bakicam sanirim merida alman, uretim taiwan yanilmiyosam

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@bagetci

Merida, tamamıyla Tayvanlı bir markadır, dünyanın Giant'tan sonra ikinci en büyük kadro üreticisidir.
(Almanya'da arge'leri var)

• Beğen
Tepkiler: wenom

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer