Diyarbakır

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar havalar serinleyince şu sizin Hazar gölü gezisini bir düşünelim, bu arada mesafe yaklaşık 120 km ve çok sağlam bir irtifa tırmanılacak, yani iyi bir kondüsyon gerekecek.

• Beğen
Tepkiler: Bisikletgazetesi
Scudo

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
şimdilik kısa turlarımız var yavaş yavaş çıtayı yükseltecez :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@ugur T

Kısa kısa turlar sıklaşsa daha güzel olcak :) Hazar mevzusu güzel olur hava serinleyince. Gerçi oranın havası zaten serin ama burası önemli oraya gidene kdr olanki yol önemli :) Bi cuma akşamı yola çıkıp pazar dönülmesi gerebilir veya Cuamrtesi sabahı yola çıkıp pazar günü dönülmesi gerekir ve gerçekten güzel olur.

Bu arada Ugur,

Geçen yolda bir bisikletli ile tanıştım. Kadın doğum hastanesinde radyoloji doktoru kendisi. ismi Fahrettin. Face sayfamızda görmüşsündür ekledim zaten.

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
okey yavaş yavaş artık :) okadar bisikletli var diyarbakırda ama dağınık :) toparlamak bize düşüyor :) bide il temsilciliği için başvur ibo

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@ugur T

Evet toplamamız gerekiyor işte. İşte yavaş yavaş elimizden geldiğince , denk geldikçe toparlıyoruz ( genişletiyouz grubu ). İl temsilciliği şimdilik kalsın yahu. Hallederiz ama :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@arraterra

Erhan Merhaba,

Hoşgeldin aramıza. Seni de aramızda görmekten dolayı mutluyuz. Sana ulaşabileceğimiz bir e-mail adresi veya facebook hesabı yazarsan seviniriz. bizim facebook sayfamızda bulunmakta. Diyarbakır Bisiklet Kulübü diye aratırsan çıkar. Bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: arraterra

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@arraterra

Tamamdır. Ramazan Bayramından sonra yine turlarımız başlar. Toparlanırız tatilden gelen arkadaşlarımızın da katılımı ile. Zaten şu sıralar havalar çok sıcak.

arraterra

Üye
Tepki
2
diyarbakırda doğru dürüst yedek parça satan yer bulamıyorum. gidon boğazı lazım olmuştu kimse de bulamadım internetten sipariş verdim.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@arraterra

Evet o tür parçaların D.ßakır'da bulunması gerçekten çok ama çok zor. Ancak gidersin Nurullah Ticaret veya Çuha Ticarete sipariş ederlerse ancak temin edebilirsin. Ona da geerek yok. En iyisi netten sipariş oluyor. Nerde oturuyorsunuz ?

arraterra

Üye
Tepki
2
Ben üçkuyu tokiler de oturuyorum. sen nerde oturuyorsun? nurullah ticarete gittim daha sormadan yok çekti adam :) geçenlerde orta amotisör arızalandı yoktu "sipariş veririz dedi o da biz ne zaman mal istersek o zaman gelecek" dedi
ne zaman isteyecekleri de mechul.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Anladım. En güzeli internetten sipariş o yüzden. Ben de Metropol'de oturuyorum Diclekent. Fazla uzak değiliz. Bir ara üç kuyular tokiye gelmiştim. Orda bir bisikletçi gördüm gidiyordu ana caddeye doğru hızlı br şekilde ben uzak olduğum ve muhabbet olayında olduğum için yetişemedim. Belki de sizdiniz :)

Ne işle meşgulsünüz acaba ?

onder

Üye
Tepki
36
@arraterra

Bir kaç ay Güzelim memleketimde bisiklet keyfi yaşama imkanım oldu.
Bir kez malzeme ihtiyacım oldu onu da bulamamıştım. caaanım esnafım biraz ilginç. biz ne getirirsek onu bulursunuz mantığındalar maalesef.

Onun için en iyisimi geniş seçeneklerle dolu internet ortamını tercih etmenizi öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Bisikletgazetesi

arraterra

Üye
Tepki
2
@İbrahim Aslanhan

Ben dicle üniversitesi onkoloji bölümü faturalama biriminde çalışıyorum.
Benim bisiklet gri bianchi çift süspansiyonlu

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

arraterra

Üye
Tepki
2
@önder

eskiden baya bi bisikletçi vardı her parçayı bulabiliyordun o zamana göre şimdi hep hazır getirip satıyorlar parça yok.

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
parça konusunda bende internetten sipariş veriyorum burda doğru dürüst yok :) yavaş yavaş atölyemizi kurarız artık :)

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bunu almayı düşünmüorsundur inşallah :)