Diyarbakır

Scudo

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
O zaman hayırlı olsun diyelim. Monta ettin mi? Bir de sen Diyarbakır'da mısın? öyleysen bu akşam çıkıp gezecez. bilgin olsun. facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsin. diyarbakır bisiklet kulübü diye arat çıkar :) gerçi sen eklemiştin :)

arraterra

Üye
Tepki
2
@İbrahim Aslanhan

monte ettim. Bu aralar pek fırsatım olmuyor müsait bir zamanda buluşuruz inşallah.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@arraterra

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan o zaman. Tamam sen de müsait olunca yazarsın. Haftasonları çalışmıyorsun degil mi? Ramazan'dan sonra takılmaya başlayacaz bayagı bi.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Arretera nerelerdesin sen kardeşim ?

Bu arada arkadaşlar; Bayram 6 Kasım Pazar Günü. 5 Kasım Cuma günü olan Arife gününden başlamak üzere 4 günlük bisiklet turu yapalım mı ? İzinli olanlar düşünebilirler herhalde ? Yükleriz bisikletleri trene veya otobüse ya da veririz 2 gün öncesinden kargoya. Gidecegimiz yere gideriz alırız biskletleri. Bi güzel tur yaparız 4 günlük. Ne dersiniz ?

Tepki
1
Bisikleti bir kültür olarak yaşayan ve yaşatan herkese selamlar. 1993 yılında 18 vitesli Bisan Everest bisikletimle tanıştığım bu zevkli kültüre İzmir'de 1998 yılı itibariyle profesyonel olarak devam ettim. 2005 yılından bu yana Diyarbakır'dayım. Birbuçuk senedir bisiklete ara verdikten sonra Tebdil-i mekanda hayır vardır diyerek yeni bir kadro ile tekrardan iki teker zevkini yaşamaya devam etmeyi planlıyorum.

Kadro arayışında olduğum bu dönemde havaların ısınmasıyla birlikte bisiklet gezilerinde eşlik edecek, takılmayacak, tıkanmayacak :) seyahat arkadaşlarıyla tanışmak beni memnun edecektir. En kısa zamanda tanışma ümidiyle... İyi pedallar...

• Beğen
Tepkiler: Bisikletgazetesi

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Murat Bey Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. Sizin de aramıza katılımıyla daha da güçleneceğiz,en azından öyle düşünmekteyim. Diyarbakır'da bisiklet grubumuz var. Sizinle de tanışmak isteriz bir an önce. Diyarbakır'da nerde ikamet etmektesiniz ?

Facebook grubumuzda irtibat halinde oluyoruz daha çok: "Diyarbakır Bisiklet Kulübü" diye aratırsanız çıkar. Bekliyoruz.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Takılmayacak, tıkanmayacak derken çok mu ciddiyiz :) bende nefes kesilme sorunu oluyoo sürdükten bir müddet sonra. Ha antremanlara çıkalım derseniz iyi olur. Profesyonel olarak yapmışsınız daha önce çok güzel bu. Antremanları bilirsiniz o zaman :) Biz de isterizz :)

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
aramıza hoşgeldin :) gitgide sayımızın artması bana mutluluk vermekte :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yeni kurulan ve bizden pek haberi olmayan bisiklete gönül vermiş dostlarimiz gezi-organizasyonlarimizi burdan takip edip, bize katilabilirsiniz;
PHP:
http://www.facebook.com/groups/bisiklet21/

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ibo gezinin fotolarınıda atıcam, hatta ulaş'a bildirelim il temsilciliği açtıralım burda daha kolay olur;)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@kemal güler

Tamam Kemalcim,

Fotoları at iyi olur. il temsilciliği için de bildirelim. Olur. Tmesilci kim olcak bu arada ¿

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
02.12.2011 19.00 itibarı ile Ofis Konukevi önünde hem tanışma amaçlı hem de bisiklet yolu projesi için fikir paylaşımında bulunmak amacı ile toplanacağız. Ayrıca gruba yeni katılan arkadaşlarımızla da tanışmış olacağız. Toplantıya bisikletler ile gelinmesi rica olunur. Toplantı sonra ufak bir gezi yapabiliriz. Hava soğuk olacağından iyi giyinmenizi öneririm.