Diyarbakır

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Yunus hoşgeldin. Diyarbakır'ın trafiğine dikkat etmelisin :) Bisiklete binmek için zor şehir vallahi :) Espri bir yana, iyi pedallar.

machinerun

Üye
Tepki
18
h.b abiller tşk ederim....teberus abi valla elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ezilmemeye gayret gösteriyorum :) :)

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
@machinerun

Dikkatli binmeye devam. Gevran ve Ofis caddesi zor olur ama,surların çevresi, Dicle kenarı, Üniversite ve Siverek Yolu'nda rahat binersin sanıyorum. Kolay gelsin

Aman dolmuşlara dikkat

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@Teberus

nedir bu bisikletcilerin dolmuşculardan çektiği bea :D

aramıza hoşgelddin

omerrrr

Aktif Üye
Tepki
116
ben de görev icabı siverekteyim. aslen izmir. siverek diyarbakır arası bir saat. bir gün bisikleti taşıyıp dicle kenarında dolaşma projem var. yada diyarbakır mardin ( bir saat arabayla ) o da olabilir. hatta hasankeyf e uğranırsa süper bi yolculuk olur kanaatindeyim.

• Beğen
Tepkiler: Muharrem karadağ

machinerun

Üye
Tepki
18
omerrrr valla bizim kapımız her zmn misafirlere açıktır d.bakıra gelirsen seni gezdiririz arkadaşlarla birlikte...yani elimizden geleni yaparız.

omerrrr

Aktif Üye
Tepki
116
allah razı olsun yunus. ben zaten haftasonları diyarbakırdayım genelde inşallah bir tur ayarlarız bi gün :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
elazığdan merhabalar..biz elazığda 3 kişiyiz..diyarbakır tunceli çevresinden bisikletçileri elazığa davet ediyorum ..bi tur düzenliyebiliriz..buyrun bu da ilk icraatimiz:D

(link)

machinerun

Üye
Tepki
18
@omerrrr

havalar biraz daha ısınsın ALLAH ın ziniyle güzel bi tur ayarlarız...güzel bi gezeriz :)

• Beğen
Tepkiler: ugurcani

bikermiker

Aktif Üye
Tepki
238
merhabalar.henüz bisikletim yok ama bu yaz izmirde bisiklete binen arkadaşım yardımcı olabilir düşüncesiyle bisiklet almak için yazı beklemek zorundayım. (diyarbakırda kapsamlı bir bisiklet mağazası bulursam belki buradan alırım.) ben de omerr gibi izmirdenim görev gereği diyarbakırda yaşıyorum. 2 yıl daha buradayım. sizinle irtibata geçmek isterim. bu arada bir arkadaşımın tayini siverek' e çıktı. (sınıf öğretmeni) :)

machinerun

Üye
Tepki
18
d.bakırda bisiklet bayileri var eğer bisiklet almak istiyorsan sana yardımcı olabilirim...

machinerun

Üye
Tepki
18
arkadaş kendi kendini il temsilcisi ilan etmiş galiba..ben 5 yaşımdan beri bisiklete biniyorum ve dahada biniyorum d.bakırda il temsilcisini ilk defa duyuyorum.....:D :D :D