dişli yasağı

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Onat GÜRSOY tarafından paylaşıldı.

Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    :D başka çare yok

2. ßarış Yavaş

ßarış Yavaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bi 9. sınıfta vardı şimdi 12. sınıftayım Sağlık meslek lisesi Acil tıp teknisyenliği bölümü
    Sistemi sormayın hem fizik kimya biyoloji matematik fln görmüyrz hemde ygs ye sayısaldan giriyoruz..

ihtiyar bunu beğendi.
  3. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    nasıl törpülüyorlar yani? :) kazıyorlarmı dişliyi? merak ettim ya ve yarıştan sonra yasakladıkları dişlileri kullanabiliyormuyuz normal gezilerde?
    edit:"yarıştan sonra yasakladıkları dişlileri kullanabiliyormuyuz normal gezilerde?" derken kastettiğim rublenin o dişlerini kullanılamaz halemi getirdikleri

İlginizi Çekebilir

5.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...