Devamını sen getir oyunu!

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
hemen gürsel abiyle gidip som model bir bisiklet ve ekipman aldım...sonra keyifle evin yolunu tuttum..:D

Scudo

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
kalan parayla da sertaçların her hafta dürüm ve bira partisi düzenlemesini sağladım...
böylece...

ebruK.

Üye
Tepki
0
hayatımın sadece bir parasızlık bir de açlıkla mücadele etmekle geçtiğini farkettim :p

emrah78

Üye
Tepki
0
ve hemen akabinde çalışarak para kazanabileceğimi umut ederek yollarda dilenmeye başladım..muhaha

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Dilenmek için en uygun yeri bulmuş ve tam yeni çömelmişken, karşıdan düzgün giyimli, uzun boylu ciddi bir adam elinde banka çeki ile kararlı adımlarla bana doğru geliyordu.

Ne olduğunu anlayamadan, ismimle hitap edip. Uzun zamandır beni aradığını söyledi.

Bir kaç dakikalık konuşma sonrası, 17 senedir görmediğim Dubaideki teyzemden bana 9.850.000 Euro miras kaldığını öğrenince yüz halimi görmeliydiniz....

emrah78

Üye
Tepki
0
o an napacağımı şaşırmıştım teyzem,,ne zamandır beri görmedğim teyzem ölmüş ve cukkası bana kalmıştı :) daha sonra ne yapacağımı bilmeden parayı işini halletmek için yola koyulduk..
içimde tuhaf bir his vardı acaba şimdi n'olacaktı

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ilk önce kamera şakası zannettim..ve adamın arabasıyla ofise gittik..gerekli belgeleri doldurdum ve çeki aldım..sonra bankaya gittim

emrah78

Üye
Tepki
0
bankaya giderken önümü iki kişi kesti onların beni izlediğini düşünerek soğuk kanlı olmaya çalıştım ellerim ve ayaklarım titriyordu derken..,

N

nebiliyimulan

Misafir
Ellerİnde 44lÜk Magnumlar Vardi Takim Elbİse GİymİŞlerdİ

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Cok kokuyordumm o sınırlee savunun lenn.. yedırmem bu cekı kıseyee:) ... ve o hırsla belimden cektımm çakı mı atladım adamın ustune ondannn sonra.....

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
adamları yere serdim ama kendimi öyle bir kaptırmışım ki çeki de kesmişim :D ee napçez şimdi gitti paracıklar :(

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
allahtan noter de tasdıklet tırmıstımm cekı ne olur ne olmaz dıyee :)...aklıma gelen basıma gelır dedım...polısler sardı cevreyıı çil yavrusu gibi dagıldı herkes .. ekıp arabasına atladık ve.....

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
meğersem polislerde adamlardanmış şimdi de onlar çekin peşinde. şehrin dışına götürdüler ekip otosuyla. ormanda durduk ve ...

bukettti

Üye
Tepki
1
bildiginiz gibi hava yagmurluydu ve ben kapıda biraz bekledikten sonra büyük bi sinirle dısarı cıktım elimde semsiyim vardı ve ben semsiyeyi acamamla beraber şimsek üzerüme düştü ve öldüüm

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
anıden buyuk bır gurultuyle uyandım...ambulans otosundayım basımda o ıkı tane ırı yarı takım elbıselı adam uyan uyannnnn....sakın olme dıyorlarrrr o ara......??

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
meğersem adamlar mafya imiş.beni kaçırıyorlarmış.allah işine karışılmaz ama koca ülkede beni mi buldular adam kaçırmak için.neyse kendime geldiğimde bi dağ evinde sandalyeye bağlı idim..

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
adamların çekin ya da paranın peşinde olduğunu düşünmüştüm,ama olayların öyle olmadığını bana anlattıkları hikayede anladım,meğerse: