Satıldı Deore V-Fren Seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ertuğrul Mengi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ertuğrul Mengi

Ertuğrul Mengi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhabalar,

V-Fren uyumsuz bir ön maşa aldığım için disk frene geçtim, sorunsuz olarak kullandığım temiz durumdaki fren setimi satıyorum, 6 ay kadar kullanıldı.
    İstanbul Anadolu yakası sahil civarında elden teslim, diğer illere önce ödeme daha sonra kargo yapılacaktır. Kargo ücreti karşı tarafa aittir.
    Fiyat : 80TL

Ertuğrul Mengi

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Günceldir arkadaşlar.

3. Özer Duran

Özer Duran Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İyi akşamalr kardeş bende gebzede oturuyorum en son fiyat nedir? benim limitim 50 lira.

Ertuğrul Mengi

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Teklifiz için teşekkürler ama ürün satıldı, alan arkadaşıma hayırlı olsun, konu kilitlenebilir.

İlginizi Çekebilir

5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.