denizlide pedallayanlar-3 haziran 07-pamukkale

lidda_tr

Üye
Tepki
70
Kütahya'dan Ahmet(Cyclist_43) arkadaşım,

Fotoğrafta sorduğunuz Milli Takım formalı bisikletçilerden biriyim. "Evet Milli Takım'dayım" diyebilmeyi çok isterdim ama maalesef :(

Fakat ekipteki "Ali Aktaş" arkadaşımız "Milli Bisikletçi"dir. Ali'yle aynı ekipte olmak gerçekten büyük bir avantaj. Zaman zaman bizi bilgilendiriyor. Kendisine teşekkür ederim. Ben de bu fırsatı değerlendirip mümkün olduğunca Ali'yi takiben ilerliyorum, gözlüyorum, birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.

İlgin için teşekkürler, Denizli'ye bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: cyclist_tr
Scudo

vagus

Üye
Tepki
38
bu sene iki sözümü tutamadım, kendime göre bir köprü bulup az yaralı çok hasarlı bir atlayış yapmam gerek,1. hala muğla ya gidememenin kızgınlığı var bende 2. denizliye gidememenin burukluğu,

resimler ve analatılana göre pek solar bir gezi olmuş,harikasınız,

yaz için bol ağaçlı ve sulu yerlere, yükseklere gitmek belki daha keyfli olabilir , örneğin denizli için bozkurtun kuzeyınde kalan hayrettin köyüne giderken güzel bir orman ve sakin bir yol var,

bizim burda (balıkesir) için de balya-kalkım-edremit var ki su ve gölge cenneti malum kaz dağları,

Sevgili Denizli güzel teşkilat için yürekten kutlıyorum.

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
@vagus

okul arkadaşım, meslektaşım afşin'e, eşine, kızına ve tüm balıkesir'e selamlar.
dostum, çıkın gelin bi ara. biz size serin yollar buluruz.
en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
@cyclist_43

Selamlar, ben Ercüment. forumdaki denizliler kısmına T-Mobile formalı abim dikkat cekiyor demişsin. O benim. Forumdaki Daywalker olan ben, aynı zamanda koyu bir T-Mobile hayranıyım. Ama beni zaten zaten tanıyorsun. Kütahya'dan ege turuna çıkan gruptaki çocuk degil misin sen? Ahmet, Taner ve Burak üçlüsü sanırım? İsimlereinizi unuttum sanmayın. :) Ben forumda bisiklet ilani veriyordum (Bianchi Vega) sen de ağırlığını sormustun ve MSN'de biraz konuşmuştuk. Hatırladın mı? Artık neye benzediğimi de görmüş oldun.

Formam maalesef satılık degildir, sapkayı da satmıyorum maalesef. Bunları Stuttgart'tan kendi ellerimle deneyip aldım. Formaya 50 Euro, şapkaya da 10 Euro vermiştim. Ama ben T-Mobile'ı sevdigim için bunun benim açımdan değeri çok çok daha fazla. Maddi olarak değil, ama manevi yönden çok değerli benim için. Ama Denizli'ye gelirsen formaya yakından bakabilirsin :) Bu da size bahane olsun buralara gelmek için:D İlgine teşekkür ederim. Ege Turu'nda Denizli'den geçerseniz, yanınızda olacagız.

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
@PROCYCLİST

Merhaba Ali, forumda büyük harfle yazı yazmak, bagırmak olarak algılandıgından, büyük harfle yazılmış yazılara izin verilmiyor. Mesajını küçük harflerle yazmalısın. Aman diyeyim, dikkat et. Bir de bazen yazıların irili ufaklı oluyor, sanırım bu klavyendeki bir sorundan dolayı meydana geliyor. Bu konuda azami dikkat göstermeye çalış. Kolay gelsin...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sevgili Denizlili Dostlar sizleri bir arada görmek güzel oldu. İsmail, Nur, Nihat ve tabi ki mobil mekanikerimiz ve Kameramınımız Ümit, sizleri tekrar görebilmek için sabırsızlanıyoruz. Doğrusunu söylemek gerekirse ben sezon bitse de bir Antalya, bir de Denizli yapsam diye dört gözle bekliyorum. Grubunuz çok güzel görünüyor sanırım siz de tıpkı bizim Muğla Grubu gibi güzel bir uyum yakalamışsınız. Umarım daha bir çok gezinizi buradan okuruz. Ayrıca Nur'un bisikletinin rengi de ( Nihatın gönderdiği resimlerden gördüğüm kadarıyla ) harika görünüyor, kazasız , belasız keyifli sürüşler dilerim. Ayrıca sizden daha çok Çamlık ve Hierapolis resimleri bekliyorum, Pamukkale Üniv. de okurken Çamlıkta az ders çalışmadık ( aslında hiç çalışmadım dersem daha doğru olur ;) )
Neyse hepinize kucak dolusu sevgiler, aynı ekibi ve fazlasını büyük projemizde görmek ümidiyle... Hepinize sağlık ve esenlikler diliyorum...

• Beğen
Tepkiler: nikanam

backbone

Üye
Tepki
21
geziniz güzel olmuş.bellimi olur belki bir gün beraber turlarız..Denizli'ye damat olarak geliyorum,geliyorum derken nişanlım Denizli'den 13 temmuzda ESKİŞEHİR'de düğünümüz var buyurun gelin...

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Harikasınız...
Takımı kurmuşsunuz. Gördüğüm kadarıyla dinamik ve güven verici bir takımınız var.
Bundan sonra daha büyük turlara imza atmanız dileğiyle...
Kaptanın dediği gibi Hierapolis'den de resimler bekliyorum.
Sevgilerimle.
Esen kalın

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Çok güzel bir gezi olmuş...Katılan herkesin ayağına sağlık...Denizli'de böyle faaliyetler görmek çok güzel...(Bu arada Nur yeni bisikletin hayırlı olsun. )slmlar...

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
denizlili arkadaşlara
size resmen imrendim valla çok güzel bir grubunuz var milli sporcunuz bile var
onu örnek almanız dahada güzel bizde milli yok ama inşallah 3-4 tane sağlam adayımız var şimdilik yıldızlar seneye gençlerde bişiler olacak inşallah bu sene takımda 3-4 oluyoruz derken nazar değdi konya yarışında bizimkilerden 2 tanesi asansöre binmiş asansörün halatı kopmuş birini belinde kırık var diğerinin bacağı kırık bu sezonu kapattılar artık 1.5 ay oldu iyileşmeye başladılar bacağı kırık olana titanyum boru taktılar bacağına bakalım hayırlısı kalanlarla devam ediyoruz.tur haritasını sizin için değiştirdik orayada gelicez inşallah
çok iyisiniz kendinize iyi bakın grszk üzere

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@backbone

slm backbone madem damadımız olacaksın ,o zaman burada bizle pedallaman lazım yoksa!! yoksa kız vermeyiz:D :D :D
ya aslında bende eskişehir'liyim ama artık buralardayım.savaş caddesinde bisikletçi murat abi var,o beni tanır.

@tırt kaptan

slm fırat abicim.
seninle heryerde pedallamak isterim .sen gel nereye istersen oraya gideriz.
hierapolisten kastın yoksa aphodias mı?geçen de öyle bir karışıklık olmuştu,sen aphodiasa gitmemiş ve merak ediyodun.
çamlıktan fotoğraf temin ederim ama sen burdayken ki gibi kalmadı(yani ders çalıştığın zamanlar) çamlık,kültür park haline getiriliyo,doğallığı kalmadı:eek:
en kısa zamana bekliyoruz,selamlar tüm muğlalılara

@cyclist_43

slm,denizlide gelmenize sevindik,sizlere rehberlik yapmak için sabırsızlıkla beklıyoruz.kaza geçiren arkadaşlara büyük geçmiş olsun,görüşmek üzere

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
@scofoid26

Sağol Sevgili Nihat, Afrodisyas resimleri istemiyorum ( adamın içi gidiyor ), zamanında Hierapolis'te çok sabahlamıştım, hele bir gece sarhoş kafayla yanında sıcak su havuzu bulunan bir Barda arkadaşlarla havuza atlamaya kalkmıştık hiç unutmam... Güzel günlerdi... aslında Denizliye gelip okulun son halini görmeyi de çok istiyorum. İnşallah sezon sonu en kötü ihtimalle arabayla geleceğim... Herkese çok selamlar, hepinizi öpüyorum...

Tepki
50
@ismailofli

Merhaba İsmailcim.Çok teşekkür ederim.Artık benim de bir bisikletim var :D Ne zaman gelceksin ya özledik seni
kendine iyi bak

@Tırt kaptan

Merhaba Fırat abi,çok teşekkür ediyorum.Bizler de sizleri tekrar görebilmek için sabırsızlanıyoruz.En kısa zamanda beraber pedallarız inşallah.Kendinize çok iyi bakın.
Herkese selamlar ve sevgiler

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
@cyclist_43

Selam Ahmet, ben sizi zaten bekliyorum, gelirseniz misafiperverliğimizi görürsünüz. (T-Mobil formayı da tabii:D) Asansör faciasına ugrayan arkadaslara çok geçmiş olsun dileklerimi ilet. Son zamanlarda olan kaza ve yaralanmlara dikkat ettiyseniz "Denizli'de Pedallayanlar" isimli başlık "Denizli Reviri" olarak degisecek gibi görünüyor bu gidisle:rolleyes:

Arkadaslar lütfen kendinize dikkat edin, bu aralar kazalar pes pese geliyor, bir seyler var bu işte, anlayamadım, ama bunların peş peşe olmasının rastlantı olduğunu da sanmıyorum. Bugün (Cumartesi) sabahı itibari ile İzmir'e gececegim kısa bir süre için. Ben dönene kadar, saglıcakla kalın.

NOT : Bu arada İsmail (Ofli) güzel tespit yapmışsın : "Gönlümüzün Millisi" Hosuma gitti gercekten.

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Merhabalar!Tüm katılanları tebrik ediyorum.Çok süper bir gezi olmuş.Ayrıca göremedik ama yediklerinizde güzeldir sanırım.Bir soru sorma istiyorum:eek: gün kaç kilometre yol yaptınz?Bundan sonra da bu şekilde güzel geziler düzenlemeniz dileğiyle.Saygılarımla.

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
o gün yaklaşık ellibeş km yol yaptık.
evi bizim gibi uzakta olanlar herhalde
fazladan bir beş km daha yapmıştır.

necod

Daimi Üye
Tepki
180
süper bir tur yapmışsınız her şey güzel paylaşım icin teşekürler