denizlide pedallayanlar.16.06.2007.güney çal arası keşifi

pythia

Üye
Tepki
109
Sana heleal olsun diyor başka bişey demiyorum. Vallahi iyice Denizli özlemim arttı. Hele hele böyle benim bir zamanlar fink attığım mekanlarda gezip süper fotolar yayınlamıyomusunuz. Yüreğine, bedenine sağlık Nihat arkadaşım. Gezilerin ve fotoların devamını bekliyorum. Sevgilerle

Scudo

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@semihcelikoglu

ilginiz için teşekkürler

@eristi

benzetmelerin için çok sağol,hoşuma gitti.keşke evliya çelebi kadar gezebilsem:D :D
ilgin için teşekkürler

@pythia

teşekkürler arkadaşım,denizli'de pedallayanların sesi çıkmaya başladı.turlara devam edip,denizli'yi tanıtacağız

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Nihat harikasın. Hele şu Güney Şelalesi fotoğrafı beni bitirdi. En son üniversitedeyken oraya iki Alman arkadaşımla gitmiştik arabayla:D ; ayrıca Güney'deki Pamukkale Şaraplarının sahibini kızı benim hocamdı. Çok tatlı bir insandı aynı zamanda bugüne kadar tanıdığım en iyi hocaydı ... Bir gün oraya da gezi düzenlemiştik harika bir gündü:p ... Sayende o güzel günleri tekrar hatırladım. Çok teşekkürler... Ellerine sağlık:) ....

• Beğen
Tepkiler: scofoid26

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@tırt kaptan

teşekkürler abi,o gün benim için de gezinin en güzel yeri güney şelalesiydi.şelaleye köylülerin tarifiyle çok harika bir yoldan indim.yol boyunca bahçeler ,sular valla harikaydı.:) :) :)
güney de şirin bir ilçeydi.yamaca kurulmuş,çok hoş geldi.bir de pide yedim süper,(çok ucuzdu,1.5 kıymalı 2ytl) çok memnun kaldım.
abi ben senin anılarını tazelemeye devam edicem

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Ohooo... Sen ne yaptın kardeşim böyle...:) 2-3 günlük geziyi 1 günde halletmişsin...Canı gönülden tebrik ediyorum;ama yalnız gitme..Ercü'yü de alıver yanına....:D
Saygılar..Selamlar..

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@ismailofli

teşekkürler ismail'cim.ercü izmir'de olmasından dolayı haber veremedim.:eek:
sen buralarda olacaksın varya ege bölgesini tamamlardık:D :D
denizlide artık gurubumuz genişliyo,zamanla çoğalıyoz,çarşambaları toplanıp haftasonunun planını çıkarıyoruz
inşallah tayin olurda buralara gelirsin:) :)

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
@scofoid26

Kardeşim sınava az kaldı...Sende biliyorsun ki yazlarımız boş olacak...Nerde olursam atlar gelirim...Yeter ki sen iste...Gruba benden selamlar...Bir aksilik çıkmassa 10 Temmuz gibi oralardayım...Görüşmek üzere...