Delta Bisiklet'ten Ardahan Göle İlçesine 150 Adet Bisiklet

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
Tebrik eder ve devamını dilerim.

Ancak merak ettiğim bir konu var bazı bisikletlerin gidonunda turuncu yeşilli bir şey (ne olduğunu bilmediğim için şey :) ) nedir acaba

• Beğen
Tepkiler: ulas
Scudo

Sefa Ayrılmaz

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Cannondale
Size teşekkür etmek istiyorum.Ama şöle bi hususta var bu bisikletlerin sürülmesini saglamak icin BİSİKLET TAMİRCİSİ olması gerekir orda varmı tamirci yoksa tamir aletlerini oraya götürerek BİSİKLET TAMİR dükkanı acmaya yardımcı olabilirsiniz.

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Çok hayırlı bir iş yapmışsınız teşekkür ederim .hem de memleketime :) ben de Göleliyim ve Göleli olarak merak ettim neden Göle ?

• Beğen

enginekizkuyu

Aktif Üye
Tepki
80
Delta Bisiklete helal olsun diyorum.Bir çocuğu sevindirmek kadar güzel birşey yoktur :)Neler hissettiklerini hemen hemen hepimiz aynı süreçten geçtiğimiz için biliyoruzdur. :)Büyüksün Delta Bisiklet :)

• Beğen

turist

Daimi Üye
Tepki
203
Bir süre binemeyecekler olsalar da seyrederler, hem makina ile aralarındaki bağ kuvvetlenir..Bravo !

• Beğen

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Harika bir haber!

Çocukların ne kadar çok sevindiğini gözlerinden (örn. aşağıdaki fotoğraf) okuyabiliyorum. Adeta ışıl ışıl bakıyorlar. Bugün bir çocuğu sevindiren yarın artık neler başına geleceğini siz taktir edin.

http://i199.photobucket.com/albums/aa51/ulasbaydar/IMG_1283.jpg

@Sefa Ayrılmaz
Evet, bu husus çok önemli! Anadolu'da bisikletçilerin bir bir kapandığı haberleri ortada dolaşıyor. Gerçi bu meslek sezonluk ama Delta bu konuda ön ayak olacaktır. Adeti düşünürsek şart gibi bir şey.

Sevgiler, saygılar...

• Beğen
Tepki
190
Gercekten çok duygulandım.Oradaki cocukları bu şekilde sevindirmeniz her türlü takdiri hak ediyor gercekten.Emeği gecen herkese çok teşekkürler.

• Beğen
Tepki
36
Spor kültürü ile büyümenin ilk basamaklarından birinin bisiklet kullanmakla başladığını, bisiklet kullanmanın doğasever ve barışçıl bir spor olduğunu düşünüyorum. Her bisikletçi tompum sağlığına bir hizmet, doğaya bir sevgi eli, dünyaya bir barış gönüllüsüdür. Delta Bisikleti çoçuklara bisiklet hediye ederek topluma, doğaya, dünya barışına yaptığı katkıdan verdiği destekten dolayı yürekten kutluyorum.