Delta bisiklet'te aralık ayı indirim ayı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ozank. O urunler cok kullanissiz oluyor diye biliyorum . ben araba yikarken kullandigimiz fircalardan almistim yumuşak uclu olan. Onunla tertemiz yapiyorum rubleyide zinciride.

Scudo

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Kullandiniz mi? Bence kullanmadan fikir sahibi olmayin.
20-30 senedir bisikletle ugrasan biri onerdi. Normal fırçayla etrafa uzerime cok yag sicriyor, bu kapali sistem oldugu icin temizlemeye usenmem 2 suruste bir temizlerim diye umut ediyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ozank. Ruble hadi neysede zincirin fircayla temizlenecegine pek inanamiyorum ben onun icin hizli sokme aparati aldim master link diye geçiyor . zinciri temizleyecegim zaman 5 ltlik bidona biraz mazot koyup icinde bekletiyorum çalkalıyorum tertemiz oluyor . derin temizlik yapmayacaksamda eski kullanmadigim coraplari elime gecirim ustune biraz mazot dokup zinciri silerek temizliyorum. Rubleyide genelde tekeri soktugum zaman temizliyorum eski dis fircalari mazotla iş görüyor . yağlarkende rubleye bisey surmuyorum sadece zinciri yagliyorum . boyle anlattim cnku benim icin o kapali sistem gereksiz kaliyor ama tabiki sizin icin cok daha kullanisli olabilir . kullandiktan sonra nasilmis anlatırsiniz , bende tecrube edinmis olurum.

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
@Ozan k.
ben aldım bu zımbırtıdan ve 2 kere kullanıp kaldırdım bir işe yaramaz boşuna paranızı heba etmeyin,bir tasa biraz mazot döküyorum sonra küçük bir yağlıboya fırçasına batırarak ruble ve zinciri temizliyorum

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Ben video izliyorum insanlar bununla gayet guzel temizliyor. Ayrica temizlerken ben mazot yerine gazyagi oneririm, hatta bulabilirseniz portakal kabugu yagi yani d-limonene.

Siz galiba mazotla deneyip begenmediniz?

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
mazot gayet güzel temizliyor sorun alette ,kaldı ki zinciri bununla temizlesen bile ruble ve aynakol için yine eline fırçayı alacaksın

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Zaten onun icin ayri ruble fircasi var... bakalim kullanip izlenimlerimi yasarim...