Delta bisiklet yardım

The Camper

Üye
Tepki
6
İsim
Anıl Namlı
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar 2018 ilk ayinda delta bisikletten Bir aynakol aldim ve ürün konuştuklari gibi cikmadi (ses kaydiyla kanitim var ) Ve para iadesi yapildi ama ürün bende kaldi O vaktikler bazi sorunlarim vardi Geri iade yapmayi unuttuk ve delta'danda ariyan soruyon hiç olmadi (Büyük ihtimal Yalan söylıyen arkadaş Korktu ve bisey yapamadi) Ailem ürünü Garaja kaldirmiş ve bügün gün yüzüne çikti simdi ne yapmam lazim?

Dipnot: Ürünü hiç Kullanmadim Gönderdikleri ups kargo poşeti Bile duruyor hatta Araba kokulari bile içinde içime dert etti bi yardim lütfen

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ulas
Scudo

Delta

Forum Demirbaşı
Tepki
611
İsim
Delta
Bisiklet
Geotech
Merhaba,
Ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz. Muhtemelen bizimde gözümüzden kaçmıştır. Delta Bisiklet Emek mağazaya gönderebilirsiniz.

Delta Bisiklet Emek Ankara Şubesi (Ankara Merkez)
Adres: Bosna Hersek Caddesi No:21/D Emek Ankara
Tel: 0 312 223 60 27
Faks: 0 312 222 34 92
Mail: emek@deltabisiklet.com

• Beğen
Tepkiler: Upper Architect

Angaralı Barış

Aktif Üye
Tepki
206
İsim
Angaralı Barış
Bisiklet
Peugeot
Valla bunu sormak için bu kadar uğraşa değermiydi diye düşünmekten kendimi alamıyorum bu karlı Ankara havasında..:ckskc::ckskc::ckskc:

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe ve ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Anıl Bey,

Davranışınızdan dolayı öncelikte sizi tebrik ederim. Delta Bisiklet yetkilisi olarak sizden bir istekte bulunacağım. Aynakolu LÜTFEN BİZE YOLLAMAYINIZ.

Sizden ricam bu aynakolu forumda ihtiyacı olan birine vermenizdir. Dilerseniz aynakolu resmini ve özelliklerini paylaşın. İhtiyacı olan birine verin. Bizden bu arkadaş kimse ona yeni yıl hediyesi olsun.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.371
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ulas Nazik davetiniz için çok teşekkür ederim ilk fırsatta gelmeye çalışacağım malum İstanbul büyük bir derya biz de uzakta kalıyoruz.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Çok kıyak adam bu Ulaş ya, var ya. Harbiden.

• Beğen
Tepkiler: ulas

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@ulas bey nezdinde Delta Bisiklet ailesine teşekkür ederiz. Her zaman Kişilere veya sosyal sorumluluk projelerine desteklerine şahit oluyoruz. Muhakkak haberdar olmadıklarımızda oluyordur.

Bu tutumu diğer bisiklet camiasında bilinen firmalardanda bekliyoruz. Aralarında elbette bu şekilde yardımcı olan firmalar ve büyüklerimiz var. Ama bu sayısının çok daha artmasını temenni ediyoruz.

Tepki
0
İsim
Yiğit uysal
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar bişey sorabilirmiyim
İlk aldığımda kilitsiz bi maşaya sonradan kilit takılırmı