Delta Bisiklet Fiyat Farkı

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
Bugün kızıltoprak mağzanızı Rs 20 jant,karbon maşa ayar sehbası gibi ihtiyaçlarımı almaya gittim ve alamadan döndüm sebebi ise web sitesinde gözüken geotech karbon maşa 360 TL mağzanızda no name kesinlikle üstünde bir tane etiket olmayan maşa 600 TL fiyat çektiler, sonra dedim olur bide jantı soralım jantı alalım bari 464 TL olan jantlar 650 TL ye çıktı ayar sehpasında insancıl davranıp 10 TL fark koydu arkadaş , kesinlikle yönetim ve sponsorumuz beni yalnış anlamasın sadece sebebini merak ediyorum teşekkür ederim

Scudo

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Sitedeki fiyatlari gosterip nedenini sorsaydiniz keske. Bende merak ettim, bu kadar fark neden olur.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@ERCAN CEBECİ

haklısın Ercan yapıcaktım vazgeçtim, fiyatları gösterip öğretmek benim görevim değil

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Serbest piyasa da satıcının istediği ürüne istediği fiyatı normal bir şeydir ancak Delta bisiklet gibi internet sitesi üzerinden de satış yapan bir işletmenin böyle yapması gerçekten de hoş olmamış.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@Ömer KARAN

Aynen öyle Ömer bende ticaret ile uğraşıyorum, maşaya 1000 TL fiyat çekebilir bunun gayet farkındayım ilk mesajda belirttiğim gibi konun amacı sadece aradaki farkın sebebini öğrenmek

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Ben deltanın çalışanı yada sahibi değilim ancak o anda fiyatlar revizyondan geçerken İnternet'e geç yansımış olabilir. Delta da degil ama başka bi sitede benim de basıma geldi. Bir anlık hata ile olmuş olabilir.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha da önemlisi o fiyat internete özel olabilir. Bunu elektronikte veya mağazacılıkta sık görüyoruz. Kaç kere başıma geldi. İnternetteki fiyat mağazada olmuyor o fiyat internete özelmiş. En son KOÇTAŞla papaz olmuştum. Eve dönüp netten sipariş vermek durumunda kaldım. İnternet mağazasında stok bitti. Neyse 3 gün sonra stoğa girdi de alabildim..

Ancak Deltanın bunu belirtmesi de lazım. Yani bu fiyat internete özeldir demeliler..

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Cenk K.

Kesinlikle öyle.
Ben sanmıyorum ki özellikle yüksek fiyat verilsin. Ya fiyatlar internet sitesine özel daha düşük yazılmıştır, ya da mağazadaki güncel olmayan fiyatlardır.
Yine de düzgün bir açıklama gelmesi gerek Delta'dan. Her ne olursa olsun, can sıkıcı bir olay.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
arkadaşlar fiyatlar geç yansımış olabilir site güncellenmemiş olabilir,kesin benden fazla para almaya çalıştılar gibi bir şey söylemiyorum ve diretmiyorum öncellik le bunu belirtmek isterim
birde iki durum belirtmek isterim fiyatları görüp kendimize göre bütçe yapabileceğimiz tek yer internet mağazaları bir diğer durum ise uzun süredir takip ettiğim ürünler fiyatlar uzun süredir aynı

Boran Selçuk

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Cube
Delta bisiklet hemen tüm ürünlerinde fiyat sabıkalısı. Bana göre Türkiye'nin en pahalı bisiklet ve ürünleri satış firması. Aksesuardan, yedek parçaya kadar hemen hepsinde piyasada alabileceğinizden en az %25 daha pahalı. 2 kez basiretim bağlandı ve alışverişim oldu, artık yeminliyim.

• Beğen
Tepkiler: Cyanide ve ekranci