delta bile böle geotech ascent görmemiştir:D

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
slm arkadaslar yinemi sen bıkdık artık senden dediğinizi duyar gibiyim:D ama bağzı abilerimin sözünü dinleyip son değişikliğimi yapmış bulunmakdayım bisikletin ilk hali gözümün önüne geliyorda hele hele ilk bisikletciye gidipde abi 400 liraya bisikletmi alınır deyipte elim titreye titreye 550 lira bir bisiklete verdigim günü hatırlayınca size şimdi ne hissettiklerimi anlatamam:) bundan sonra belki sele gidon gidon boğazı pedal değişir ama onlar içinde sizleri rahatsız edmem ve işte bisikletimin şu anki hali(ağırlıklar kendi ölçtüğümüz ağırlıklardır)

GEOTECH ASCENT ALÜ. KADRO-GİDON-GİDON BORUSU-SELE-SELE BORUSU-PEDAL(ağırlık hakkında bilgim yok)
ROCK SHOX RECON RACE SOLO AİR MAŞA 1,71gr
SHIMANO DEORE FC-M590 AYNAKOL 1,06gr
DEORE ARKA AKTARICI RD-M592 SHADOW 320gr
SHIMANO DEORE CS-HG61 RUBLE 9S 338gr
SHIMANO DEORE SL-M590 RAPIDFIRE VİTES KOLU 273gr
SHIMANO DEORE HG-53 ZİNCİR 343gr
SHIMANO DEORE FD-M591 ÖN AKTARICI 170gr
SHIMANO WH-MT15 JANT SETİ 1936gr
SHIMANO BR-445 HİDROLİK FREN SETİ (ağırlık hakkında bilgim yok)
SHIMANO SM-RT 53 ROTOR 160MM (ağırlık hakkında bilgim yok)
HUTCHINSON PYTHON DIŞ LASTİK 26 X 2.0 2*569gr
VELO ELCEK(126GR X 2)
TOP:12.8 kg
ve işte buyrun resimler arkadaşlar şimdiden yorumlarınız için teşekkürler
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Güzel olmuş da neden v fren uyumlu maşa aldınız anlamadım.Jantlar da v fren uyumlu değil.

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Harun Salcı

maşa hem v hem disk uyumlu v fren uyumlu olması bi dez avantaj deil özellikle ileride satmaya karar versem ikisinede uyumlu oldugu için kolayca elden cıkabilir

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Bisiklet güzel olmuş; komponentleri değiştirmekle iyi etmişsin.Deore sistem iyidir iyi :)

Maşa da harika.Rock Shox Recon çok iyi bir tercih.Bu kadro nasıldır bilmem ama bu komponente değiyordur sanırım.

Bu arada en çok göze batan gidon bence.Onu düz bir gidonla değiştirirsen daha sportif bir görünüş alır derim ben.

Son olarak jant setleri.Ben de bu jantlardan almayı planlıyorum.Çok hoşuma gitti görsel olarak ama kalitesi nasıldır, pek bilgim yok.Siz kullanıyorsunuz sonuçta.Sizin değerlendirmeniz nedir? Bahsederseniz biraz sevinirim.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Selamlar ;)

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Ali ERTURAN

yani biraz diğer modellere göre ağır ancak fiyat perfomans olarak cok iyi akıcılığı olsu n saglamlıgı olsun(30km civarı otobüs duragına girdim kadronun üstü baya boya kalkdı ama jantın akordu bile bozulmadı) ağırlıgını dert edmezseniz cok güzel bir jant ankarada olsanız denetirdim aslında daha iyi olurdu sizin için