Dede'den karlı Altınapa(ölüdeniz) fotoları.

Tepki
671
@M.Burak KARADAĞ

Burak bey,
Yaşımız ve saçlarımızın beyaz olması nedeniyle arkadaşlarımın taktığı bir lakap olup bende bunu severek kullanıyorum. Bisikleti ve bisiklet sporunu sevdiğimden elimden geldiği kadar genç arkadaşlarımın arasına katılmaya çalışıyorum. Sağ olsunlar onlarda bana katlanıyorlar. İlginize teşekkürler.
DEDE

Scudo
Tepki
671
Mesut Hocam, Fatih Bey,
Karda ve buzda yaptığımız turumuzu belgelediğiniz için her ikinize de ayrı ayrı teşekkür ederim.
Mesut Hocam, Fotoğraf makinesi benim ama, emekler senin ellerine sağlık. İyiki aranıza katılabiliyorum pazar günü harika bir gün geçirdim. Buradan ayrıca Ergin Hocama'da bisikletinden dolayı binlerce teşekkür.
DEDE

Fatih Sert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.891
@Mesut Girgiç

Ecm..
Spor ötesi, gezi ötesi bir şey bu. Sardı mı insanı bırakmıyor. Su altında yüzenin nefes alması gibi bir şey. Bisiklete binmeyi çok zevkli, çok özel kılan bir birlikteliğin, aciz bir ferdi olmaktan büyük mutluluk duymaktayım.

Evet... İyi ki Ironman im... :)

Bu arada Ahmet kardeşim de makineyi elimden kapıp, güzel işler çıkarmakta.
Hepinize kalben teşekkürler.

AHMTB

Daimi Üye
Tepki
1.262
@Fatih Sert

Bu sene SERAcıların yüzü gülüyor :) . Sera mahsülü ürünler iyi para ediyor bu sene. Mesut abimin yüzündeki gülümseme de bunun nedeni olsa gerek :p .... Ne dersiniz?? Mesut abim de kafasındaki seradaki yetiştirdiği domates ve biberleri bir dahaki gezimizde seradan çıkarıp bizlere ikram eder gaarim.:rolleyes: :D

smh42

Aktif Üye
Tepki
261
Kar biraz daha yağsa,hava biraz yumuşak olsa,yine bir köprü altı tarzında biryerler olsa,yine bişeyler yeyip içsek,Fatih Abimiz yine güzel kareler yakalasa,yine kara buza doysak olmamı??:D Çünkü bu gezinin tadı damağımızda kaldı tatmin olamadık:p herşey yine çok güzeldi katılan,emeği geçen herkese çok teşekkürler,içimdeki IRONMAN aşkı iyice büyüyor:)

AHMTB

Daimi Üye
Tepki
1.262
@Fatih Sert

SOLDAN SAĞA : Çakma dEdE, Fatih semSERT, dATLICI ve Patlakcı TOMBAK Ahmet, sessiz ve de ünsüz kardeşlerin en sessizi Semih, yaptığı meslekten para kazanamayıp da seracılığa soyunan Mepmesut Abim, Sözüne SAdık Abim, yine yaptığı meslekten para kazanamayıp da sadece soyunan Cübbesiz ahmET hoca.

YUKARIDAN (Uçan Daireden) AŞAĞIYA : E.T. :eek:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tek kelimeyle harikasınız!
Bu geziye, bu fotoğraflara söyleyecek söz bulamıyorum.
Kim tutar sizi! :in:

Tüm ekibin ayaklarına sağlık.
Keyifli geziler, herkese selamlar!

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
:in: :in: :in:
İnanın söylenecek söz bulamıyorum.Tek kelimeyle fevkalade.:in: :in: :in: :in: :in: :in: :in: :in: :in:

• Beğen
Tepkiler: sadık1964