Decathlon'da bir garip uygulama!

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Fatal Error...

Basit bir poset !?!?
(basit derken dogada cozunme suresi uretim sekline gore 10 larca ve 1000 lerce yil arasinda degisen plastik urunleri, sadece 1 yilda denizlere sacilan ortalama 10 milyon ton plastik atik konusunu, her yıl bu oranin katlanarak arttigini koseye not edeyim)
Basit bir poset, cevre, sirket politikasi, tuketici aliskanliklari konusu bile ilginc yaklasimlarla ve garip yonlerde savlara ve subliminal mesaj kaygilarina giderken cabalamak...

Zihinsel sıkıntısı olanlarla yapilacak munazaralar sadece sizin sagliginiza zarar verecektir!!!

Kisiler hedef alinmamistir. Isteyen istedigi gibi algilayabilir. Satasmalara ve hakaretlere cevap verilmeyecektir :)

Atık-Maddelerin-Çöplerin-Doğada-Yok-Olma-Süreleri.jpg

Scudo

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Emrggl niye siz decathlonda alışveriş yapan herkesin ne yaşadığını nerden biliyorsunuz.Siz tanımıyorsunuz ama ben sorun yaşayan birilerini biliyorum.Mağazaya gidecek imkanım olsa zaten internetten sipariş/değişim işleriyle uğraşmazdım.Decathlonun web sitesinde saçma sapan işler dönüyor stokta olmayan ürün bir anda geliyor, ürünü sepete eklediğimizde tam ödeme yapacakken ürün stokta yok uyarısı veriyor madem stokta yok neden sepete ekletiyorsun.Lütfen tam anlamadan saçma sapan yorumlar yapmayın sizin sorun yaşamamanız başkasının yaşamayacağı anlamına gelmez

Emrggl

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@brky1905

Bak kardeşim burası forum. Atarlanma mekanı değil. Yazmışsın, deneyimimi yazdım, hatta gönderimi editledim ve aynı senin durumuna benzer bir durumla karşılaştığımı ve sonucunu aktardım.
Normal hayatta karşı karşıya geldiği insanlara tek kelime edemeyip, nette sosyal medyada atarlananlardan mısın bilmem ama beğen, ya da beğenme bunlar benim deneyimlerim.
Yazdıklarım şahsına yönelik hiçbir ters ifade içermemekte iken dönüp bana "saçma sapan yorumlar yapmayın" gibi sözler sarf edemezsin! Medeni ol! Beğenmediysen yazdıklarımı edebini bozmadan, karşındakine saygı duyarak cevapla.

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Emrggl zaten şahsa yönelik olsa saçma sapan "yorum" demezdim , adamlar 2-3 saat önce verdiğim siparişi değiştiremeyiz diyorlar müşteriyle resmen dalga geçiyorlar siz de nerden savunsam bu markayı diye düşünüyorsunuz , adamlar kaç ay kullandığı ürünü değiştiriyor biz 2 saat önce verdiğimiz siparişi değiştiremezmişiz.Asıl atarı gideri siz bu mesajda yapmışsınız ben o mesajda yorumuzdan bahsetmiştim.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Eski mesajları dolaşırken denk geldim.

Ne oldu hani, poşet paralı diye Decathlon'dan alışverişi kesecek, "bir daha önünden geçmem" diyenler? Hatta bir de "BİM yapsaydı laf ederdiniz ama Fransız Decatlon yapınca alkış tutuyorsunuz" diye karşı mahalleden laf eden falan vardı.

Haliniz hatırınız iyidir inşallah :)

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Mert E.
Aman sn. @Mert E. , ramazanlıkta, bazıları aç, susuzken atılacak taş mı bu ?. Şimdi ters anlayan biri kalkıp dangır dungur yazsa buyurun cenaze namazına ?.

• Beğen
Tepkiler: MakRo

O-SaN

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Cannondale
Ülkemizde çok geç kalınmış bir uygulamaydı, keşke daha önce yapılsaydı. Çevreyi koruma adına yapılacak daha çok iş var. Örneğin çöpleri doğru ayrıştırma ve geri dönüşüm meseleleri.