Decathlon ziyareti

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
@Emre O.

Ben de yaz başı ona bakıyordum stoğa girmeyecek dediydi ben de triban 3e yöneldim ama o da fena değil hatta renk olarak falan daha hoş bence 60-62 kadrolar da gelse de gidip denesek :(

Scudo

Ahmet-E

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Lapierre
Başlığı açan arkadaştan 1 yıl sonra,yine bir pazar günü,yeni açılan mağazasına gittim.
Keşke gitmeseydim.Büyü bozuldu.
Zaten ,son zamlarla fiyat avantajını büyük ölçüde kaybeden Decathlon'un mağazası,ürünleri toplu halde görünce,ben de;
Çoğunlukla,biraz daha ver markalı bir ürün al duygusu oluşturdu.Gezerken,çin malı izlenimini derinden hissettiriyor(Pahalı ,diğer ünlü markalar da çin'de üretiliyor,biliyoruz).
Mağazada ağırlık verilen ürün gamları Antalya'ya uygun olmamış .Aceleye getirildiği belli ve gelmeyen ürünler ile ilgili tanıtım ve bilgilendirme yok.Elemanlar otomatikman internete yönlendiriyorlar.Böyle olacaksa mağazaya ne gerek vardı.
Şimdiye kadar güzel şeyler yazmıştım ama tecrübem internetten aldığım birkaç ürün ile sınırlıydı.Pişman da etmedi gerçi.
Ancak,müdavimi olunacak bir konsept göremedim.Fiyat avantajı ki genelde pek kalmamış,tek silahları.
Hülasa,arkadaşın ziyaretinden bu güne köprünün altından çok sular akmış.

• Beğen
Tepkiler: Murat Inan

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
264
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
@Ahmet-E fiyat anca yaz bitimi duser o da duserse. Ben bisiklete baslamadan yani 3-4 ay once felan bayagi bir artisi vardi ama el insaf yahu 70tl olan cadir 15 gun icinde yavas yavas 110tl olur mu? Bunun gibi cok urun var.

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Bende bugün bir ziyaret ettim mekanı. Ürün etiketleri yanlış, fiyatlar kasada farklı çıkıyor . Sürpriz le karşılaşıyorsunuz. Karışmış olabilir diyorlar. Söylendiği gibi Pahalı ama ucuz ve gerçekten indirimli
Ürünlerde var. Herşeye rağmen çok ziyaretçisi var. Her ne olursa olsun takipte kalmakta fayda var.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
fiyatlardaki artış dolar kuruyla ilgili olabilir mi acaba? yoksa genel olarak fiyat politikalarında bir değişikliğe mi gittiler

erme1984

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Ümit
decathlon ne yazıkki ürünlerinde mayıs ayında fiyat arttırdı bende adana'da decathlon'a uğradım en son, bir çok üründe fiyatların arttığını görünce alışverişten vazgeçtim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@anıl şentürkk

Her sene yaptıkları gibi. Malum yaz ayları bisiklet kullanımının arttığı aylar. Yani sezon açıldı buna bağlı olarakta fiyatlar yükseliyor. Ekim'in ortası Kasım başı gibi tekrar indirim adı altında eski fiyata indirirler.

• Beğen
Tepkiler: anıl şentürkk

erme1984

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Ümit
fiyat artışları sadece bisiklette değil, birçok üründe ve spor çeşitlerinde artmış... muhtemelen kur artışlarıyla alakalı, tabiki sezonun hareketlenmesi ile de alakalıdır.