Decathlon Van Rysel Edr Road Af 2020 Ülkemizde Satışta

BooJack

Üye
Tepki
60
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@obiwankenobi

Merhaba ben şu iki videodan fikir edinerek yaptım kurulumu ama fren vites agarları için iyi bir bisijletçiye götürmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Scudo

yavuzkosar

Kendi halinde bir yaşayan.
Tepki
3.210
İsim
Yavuz
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BooJack arkadaşımızın paylaştığı video fikir verebilir. Kurulumlarda bazen montaj elemanları dikkatsiz olabiliyor. @obiwankenobi

• Beğen
Tepkiler: BooJack

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.493
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Piyasa sadece ya yurtdışından git al yöntemine ya da yerli üreticilere kalacak gibi bu ara.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.546
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) 5750 TL ye mükemmel bir alternatif. Hatta pazarlık yapıp daha uyguna da almak mümkün bence.
(link) üstüne 1000 TL daha koy 105 R7000 li 8500 e karbon alternatif mis gibi.

Tepki
19
İsim
Miraç Yılmaz
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fiyatı 7.500 lira yapmışlar!!!
Ya döviz durumu oldu ya da vergilerle alakalı bir oynama oldu, bir günde 1010 tl fark başka türlü açıklanamaz. Eğer firma fiyatı bu seviyeye çektiyse demek ki daha düşük modeller getirecekler. Ultegra setli bir karbon bisikleti sanırım decathlonda hiç göremeyeceğiz. Şanslı hissediyorum 6490 a aldığım için...

• Beğen
Tepkiler: yavuzkosar

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.493
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@obiwankenobi vergiler artırıldı. Ama bir arkadaş avrupa birliğinden gelen ürünleri etkilemiyor bu düzenleme demişti sanırım, dolayısıyla vergiden ziyade kur güncellemesi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: obiwankenobi
Tepki
19
İsim
Miraç Yılmaz
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@obiwankenobi vergiler artırıldı. Ama bir arkadaş avrupa birliğinden gelen ürünleri etkilemiyor bu düzenleme demişti sanırım, dolayısıyla vergiden ziyade kur güncellemesi olabilir.
Forumda 5-6 yıl önceki konuşmaları görüp oha ne ucuzmuş be diyorum büyük ihtimalle bi beş sene sonra da şuan için ucuzdu diyeceğiz :D

• Beğen
Tepkiler: MakRo

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.493
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alındığı gün dolar kurunu yazmak lazım.bence incelemelere ekleyelim hahaha

BülentBayraktar

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Trek
Samimi olduğunuz bir mağaza görevlisi var ise sadece onların girebildiği (doğal olarak) bir uygulama ekranı var. Her ürünün mağazaya geliş maliyetinin gösterildiği ve üründen yüzde kaç kâr elde edildiğini gösteren bir sistem. Daha önce çok kere bakabilmişliğim var.

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
2.084
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçen hafta sınırlı süre için açık olan Çorlu Decathlon mağazasına gidip bisikleti canlı görmek istedim. En azından mağaza içinde de olsa bisikletin üzerine çıkıp kısa bir deneme yapıp alıp çıkacaktım ama mağazada yoktu.

Mağazadaki satış temsilcisinin elindeki cihazdan gelecek olan mal görüntüsündeydi ve "bir kaç güne gelir" demişti. Yine stoklara bakıyorum ama mağazada bisiklet yok.

Ezbere internetten alıp sonrada pişman olurum diye bir girişimde bulunmadım.

Şu yeni fiyata bakarak artık almayı düşünmüyorum ama mağazaya gelirse yine de gidip görmek isterim.

everhard

Forum Demirbaşı
Tepki
1.514
İsim
Tolga A.
Bisiklet
Carraro
Zaten 9200 liraydı hocam. Pazarlık yaparsınız 8500 e alabilirsiniz taksitle.
Teşekkürler bilgilendirme için. Önceden fiyatını incelemediğim bir ürün olduğu için yanıldım.
Bir de arkadaş grand tour için 5750 demiş, o modelin liste fiyatı evet 5750. Öyle görünce atlamışım sanırım :)

Mtn.

Üye
Tepki
116
İsim
Metin
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
peki üstadlar hele söyleyin bana ben bu bisikleti çok sevmiştim takıntı gibi. kısa bir süre içerisinde de 7500 tl verip alabilirim. zamlı haliyle bile alınabilecek bir bisiklet mi? kafam çok karıştı benim, bide şöyle bir durum var ben yol bisikletine yeni geçecek biriyim daha önce yol bisikletim olmadı ama kullanmışlığım var 5 6 km. total bisiklet tecrübem 4500 km civarı

AeroKnight

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Emre
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mtn. Bence rotayı yerli markalara çevirmeniz daha sağlıklı olur. İkinci el de alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: NoCycling