Dealextreme

B

BF Okuru

Misafir
Bence git, yüz yüze konuş. Derdini açıkla, anlayışlı biriyse, çözer sorununu.

Scudo

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@muratcolakoglu

Bence Dealextreme'den habersiz...

Tepki
12
@Halil EROĞLU

Yani param şu an için Dealextreme'de bankayla herhangi bir sorunum yok sanırsam yapacak başka bir şeyde yok beklemekten başka..
Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim yeni gelişme olursa buraya yazarım.
İyi Akşamlar.

Tepki
21
Büyük ihtimalle DX parayı almadı. Alışverişi onayladığınızda firma bankaya şu kadar para çekeceğim mesajı gönderiyor fakat paketleme yapılmadan para çekilmiyor(DX ile kart kullanmadım; Kullandığım kimi yerler böyle çalışıyor.). Banka onay gelene kadar(Veya zaman aşımı) paraya bloke koyuyor. DX para çekiminine onay vermediği için, hala blokeli halde olabilir. İnternet şubesinden bakarsanız işlem "provizyon/onay bekliyor" altındadır. Eğer öyleyse bankaya göre değişmekle birlikte maksimum 7-10 günde paranın serbest kalması lazım.

Tepki
1
Ben bikeresinde dxden bir urunu fazladan almistim hemen iptal ettirdim fakat karttan cekilmisti geri odeme yapmadilar hediye ceki gibi birsey verdiler o parayi ordan baska birsey alarak kullanmistim :)

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Bankana "ürünü göndermediler" diye şikayet yazsaydın bankan parayı onlardan alırdı. Geri ödeme yapmamak diye bir keyifleri yok. Ben bu şekilde defalarca paramı geri almışımdır.