Dalyan'da dağ bisikleti

aysepr

Üye
Tepki
6
Herkese merhabalar,
Haftaya izin kullanıyorum ve Dalyan'a gidiyorum, bisikletimi de yanıma almayı düşünüyorum:)
Orada dağ bisikleti yapabileceğim rotaları ya da bu konuda bana yardımcı olabilecek yerli bisikletçi arkadaşları bilen var mı?

teşekkürler,
ayse

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
var..birileri var ama...isimleri hatırlamıyorum...ofiste, iş arkadaşımın tanıdığı dostları var dalyanda..uzun turlar düzenliyorlar..çoğunlukla yabancı turistlere yönelik..hatta bahsettiğim kişilerden biri de hollandalı..ama maalesef ne kadar zorlasam da isimleri hatırlayamadım :(

ancak bisikletini de mutlaka götür, ben isimleri hatırlayıp sana bildiremesem bile oralarda kendin bulursun bişeyler..

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Ayşe. Öncelikle sana söylemek istediğim, şimdiden bence hiç sorun etme. Oralarda gezecek çok yer bulacaksın buna emin ol. Benim sana tavsiyem Dalyan-İztuzu Plajı arası bir tur düzenle. Ama sakın Carette caretta'ları ezme yolda.:D :D Şaka şaka. :D
Güzergah çok güzel. Orman içinde hijyenik ve tertemiz bir hava. Çok güzel yaaa. İyi tatiller...
Sevgiler...

aysepr

Üye
Tepki
6

Selamlar,
Dalyan'da doğa sporları organizasyonu yapan bir şirket buldum, nette. rafting, dağ bisikleti, trekking turları falan düzenliyorlar.
Fatih, bahsettiğin isimler bu şirketten olabilir. Yanlarına uğramak lazım belki de..
Ben bazı rotalar çizdim kafamda...
Ablam bir kez daha sinir küpü olacak ama bisikletimi götürmekte kararlıyım...
Teşekkürler,

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
aynen bahsettiğin faaliyetleri yapıyorlar, Hollandalı bayanın ismi (nasıl yazılıyor bilmiyorum sanırım) Sonia...dalyanda tanıdık simalar olduğunu ifade etmişti mesai arkadaşım :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Şey kem küm, benim Dalyan da size eşlik edecek bir tanıdığım falan yok ama, diyeceğim o ki; bisikletinizi yanınıza alırken lütfen fotomakinanızı da unutmayınız.. :)

Haa bide sonra fotoları bize(foruma) göndermeyi tabi.. :)

Şey müsade ederseniz, ben istirahate çekileyim artık. çok konuştum.. oldukça biktin düştüm.. :p

(herkesten foto isteye isteye yüzüm kalmıyor da..)