Dağ bisikleti tavsiyeleri

Guanzo

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Mehmet
Bisiklet
Ghost
(link)

Abi sence Carraro Big 929 modelini alayım mı halen kararsızım 200-300 daha ekle şunu al diyebileceğin tavsiyen var mı hiç? Yoksa 929 alıp geçeyim mi. :/

Scudo

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@Guanzo 2300TL gibi görünüyor fiyatı 300 eklersen 2600e yokta belki 2800-2900 civarlarında Full deoreli Mosso 980xc2 var alabiliyorsan onu al full deoreli çok iyi bir bisiklet

• Beğen
Tepkiler: Guanzo

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
@Panjuq

Özelden de yazdım ama belki ilgilenen başka arkadaşlar da olabilir diye kendi ilanımı paylaşmak istedim, eğer kurallara aykırıysa kaldırabilirim sıkıntı değil :)

(link)

dahi

Üye
Tepki
0
Merhabalar, ön çapraz bağ ameliyatı oldum. Dokturum bisiklet sürmemi tavsiye etti.

Boyum 174cm kadro boyum 44cm..

3 model belirledim, bunların arasında yada 1250 tl bandında bir model önerebilir misiniz?

(link)

(link)

(link)

3. Gönderdiğim mosso da kadro boyu 41cm imiş, satıcının söylediğine göre bana uygunmuş ama satmak için mi yoksa 3cm de bir fark olmaz mı bilmiyorum. Tavsiyelerinize bekliyorum şimdiden teşekkürler

Ekleme: 2.El mosso 980xc2 acera buldum onu aldım.

Veli.Kagan

Üye
Tepki
1
Merhaba bende bir bisiklet sevdalısıyım senin soruna cevap olarak şu bisikleti öneririm ( mosso wildfire hyd 29) bu bisiklet de senin istediğin özellikler var fiyatı 1359 Tl seni rahat 4 5 yıl götürür ben bir defa kullandım arkadaşım da var Dı 15.20 kg olmasına rağmen Atik bir bisiklet tabi o kullanıcıdan kullanıcıya göre değişir sana linkinini koymak : (link)

• Beğen
Tepkiler: dahi

dahi

Üye
Tepki
0
@Veli.Kagan Mosso 980xc2 acera aldım ikinci el 2016 model. Bir arkadaş mosso 980xc2 + rockrider 340 koymuş ilana ikisini 1500 tl aldım. Rockrider 340 de hediye gibi oldu yanında :)

Tepki
0
İsim
Ömer Eker
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar haftasonları kamp a gitmek için mtb almayı düşünüyorum boyum 1.76 kilom 64.800-1100 arası bütçem var bana uygun bir bisiklet önerirmisiniz kron xc 150 hoşuma gitti fakat yorumlarını okuduğumda kimse iyi yorum yapmamış.Cararoları inceledim cararo daytona 2624 çok hoşuma gitti onun için 1200 verilir dedim ama internette 1 tane bile kullananı veya yorumunu görmedim bana bir bisiklet önerirmisiniz

Berkturan

Üye
Tepki
1
İsim
Berk Turan
@dahi
Rockrider 520 yi 3 aydır aktif olarak kullanıyorum.Uzun turlara da çıktım arazilerde de kullandım.Fiyatını hak eden bir bisiklet donanımı işini oldukça akıcı yapıyor hiç yolda kalmadım.Tavsiye ederim kesinlikle.

• Beğen
Tepkiler: dahi

durukantp

Üye
Tepki
0
İsim
durukan
Merhaba 3 model hakkinda tercih icin bilgi almak istiyorum
Carraro daytona 2729 veya 2727
Patwin 1730 bu 2.el 1950 tl fiyati var
kron xc 1000 27.5 jant b

Bu modellerden herhangi birini kullanan var mi? hangisini tavsiye edersiniz. farklı bir modelde önerebilirsiniz.

Teşekkürler.

Emre7401

Üye
Tepki
0
İsim
Emre Şimşek
600tl bi bütçem var dağ bisikleti toplarmısınız bana toplamamı daha iyi olur yoksa markamı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Atn46

Üye
Tepki
1
İsim
Ahmet Turan
Bisiklet
Bianchi
Salcano ng 444 mü bianchi aspıd 49 mu

Tepki
0
İsim
Şafak
Merhabalar,

Çok yeniyim, istekliyim lakin 183cm 115kg'mım. MTB tavsiyeniz mümkün müdür? Okuduğum kadarı ile yeni başlayanlara "toplamaya çalışmayın - hazır alın" denilmiş genelde. Ne dersiniz bu kilo ile bu işe girebilir miyim? Amacım Ankara çevresinde dağ bayır gezmek.

Panjuq

Üye
Tepki
81
İsim
Efecan Ç.
Bisiklet
Sedona
@Deradlerskartal

Merhaba. Almayı düşündüğüm Cube Ltd Pro bisikletin taşıma kapasitesi sürücü+ekstra yükler ile toplam 120 kg. Yani siz sırtınıza bir çanta takıp bir de kadroya çanta taksanız ortalama bisikletlerim taşıma kapasitesinin üzerine çıkabilirsiniz. Bu da bisikletinizin kadrosunun zorlanmalarda çatlama yapmaya çok müsait hale getirir. Hadi diyelim dayanıklı bisikleti buldunuz bu artık sorun değil; fazla kilolarınız sizi dağda, bayırda, rampalarda çok zorlayacaktır. Belki bunu önermek haddim değil, saygısızlık yapmak da istemem ancak bisiklet sürmeye bu kadar istekli iseniz kalori alımınızı ihtiyacınızın altına düşürüp “cardio” yapmaya başlamanızı öneririm. Tabii ki bir uzman kontrolünde, kesinlikle ezber değil! Saygılar, sağlıklı günler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Deradlerskartal

Panjuq

Üye
Tepki
81
İsim
Efecan Ç.
Bisiklet
Sedona
@engin kızılcan

Merhaba mesajınızı yeni görüyorum. Ben 5400’lük Mosso’yu nakit indirimi ve pazarlıkla en az 4900 seviyelerine çekebileceğimi düşünüyorum ki daha da inebilir bu fiyat. Hal böyle iken donanımı M8000 olmayan, eski seri olan bir ikinci el bisiklete 4600 vermem. İyi günler, ilgilenmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Tepki
0
Yaş 22, boy 1.90 ben spor amaçlı bu bisikleti almak istiyorum her gün 1, 2 saat süreceğim sizce bu bisiklet bana olur mu kaldırır mı uzun ömürlümüdür lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

(link)

erenico

Üye
Tepki
0
İsim
Eren
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. 2008'den beri aktif olarak bisiklet sürmüyorum. Bisiklete olan ilgim bir hayli arttı. Hafta sonları kullanacağım spor ve hobi amaçlı bir bisiklet arayışındayım. Kron XC150'ye bakıyordum. Hidrolik disk fren istiyorum. Fakat XC450 de kafamı kurcalamıyor değil. Vites ekipmanlarını falan araştırdığımda XC150 ile XC450 arasında yarı yarıya fark olduğunu gördüm fiyat bakımından. XC450'de daha iyi ekipmanlar kullanılmış. Fakat merak ettiğim konu şu: 400 TL civarı gibi bir fark var. Bu farkı ödemeye değer mi XC450 için? Ya da XC150 aldığım için pişman olur muyum? Eğer vites geçişleri, konfor, sürüş vs. XC450'de bariz daha iyi derseniz XC450 alabilirim. Ama pek fark yok XC150 işini görür derseniz de XC150 alırım. İki bisikleti de deneyimleyen arkadaşlarım yardımcı olabilir mi? Ayrıca 1800 TL'yi geçmemek koşuluyla farklı bisikletleri de değerlendirebilirim. Teşekkür ederim şimdiden.

NolurSus

Üye
Tepki
0
İsim
Ayhan SARI
Merhaba 1700 lira civarı bir bütçem var, Btwin RR540 ilgimi çekiyor buna alternatif olarak önerebileceğiniz bisikletler var mı acaba? Kilitli maşa olmasını istiyorum.

B

bianchi10

Misafir
dolar olmuş 8 lira hala 1000 liraya dağ bisikleti almayı hayal eden mi var yaw?

Tyre60

Üye
Tepki
2
İsim
İbrahim
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar 1500 TL ye Kadar Dağ Bisikleti Arıyorum Hiç Güncel Konu Göremedim
Evet 1500 TL ye Hafif 27.5 29 Jant Bir Dağ Bisikleti Önerirmisiniz
Şimdiden Cevap Yazanlara Teşekürler