Cyclocross Hakkında Sorular, Cevaplar

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
@sallehpaul
Şimdiden hayırlı olsun canyon markası çok hoşuma gidiyor param olsa bende cyclocross almak isterim.Canyon kullanıcıları kulübünede bir sorun isterseniz bisiklet hakkında sormak istediklerinizi gümrük işlemleri,alım işlemleri için.

• Beğen
Tepkiler: sallehpaul
Scudo

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
@MakRo teşekkürler hocam :)

@Fırat Ç. İkinci el alıyorum hocam bisiklet burada :) arkadaşlar cevapladı soruyu 28" ile 29" aynıymış :)

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
Hem hafif dağa hem de çok uzun süreli olmasa da yola gidebilecemiz bir tür müdür?

Mellec

Üye
Tepki
28
İsim
Gökhan Melleç
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhabalar , uygun fiyatlı olduğundan ve bir an öncede baslamak istediğimden temiz bir salcano mtb bulup aldım, ise gidip gelirken arada sırada da dışarıya çıkıp dolanıyorum, kısa orta mesafeli arkadaşlarla tura da giderim diye düşünmüştüm , arazi sartlari da olur diye mtb aldım, sonrasında cyclocross u keşfettim, 2 3 gündür araştırıyorum hem yol bisikleti tarzı, hemde arazi şartlarında işimi gorecegini düşünüyorum, , fiyatlarına gelecek olursak dolar yüzünden zaten fiyatlar uçmuş durumda, konunun 2016 dan beri tüm mesajlarını okudum, kaliteli profesyonel biseyi zaten alamam başlangıç seviyesi bı kaç model bakabildim,
Mosso monza ve kron ccr2000 bütçeme uygun modeller ,mosso ya gözüm kayıp duruyor, sora setli 2016 da çıkmış öncesinde 2000 TL civarlarında satılmış şu an 3600 ila 4000 arasında bir fiyatı var, tavsiye edermisiniz diye sizelere bir danışmak istedim, aldığım mtb yi verip üstünü tamamlayıp geçmeyi düşünüyorum.