Cycleroute.org kapandı sanırım başka siteler var mı?

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
@PeeKay
telefonumda internet yok maalesef. ben gitmeden rotayı belirlemek, yükseklikleri görmek, eyimleri görmek, altarnatif rota çizebilmek, toplam çıkış ve inişleri görebilmek istiyorum. cycleroute tam böyle bir programdı.

Scudo

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
754
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@recep24ank google earth pro kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim.

PeeKay

Üye
Tepki
43
İsim
Berat A
Bisiklet
Sedona
@recep24ank illaki telefonuna aktarmana gerek yok yapabileceğini söylemiştim sadece
strava tam istediğin gibi işte daha neden girip denemediğini anlamıyorum buyur buda sitesi
(link)

omer07tr

Aktif Üye
Tepki
142
wikiloc kullanıyorum .Rotayı tur zamanı kaydedip google earth da akrarıp detaylı inceleme yapılabiliyor.

Tepki
1
Bisiklet
Focus
[QUOTE = "recep24ank post: 1888621, member: 17 452"] friends that you are the best known route and map preparation O my height numerically (link) site no longer work. I could not find this and other similar sites, I would be glad if you share if connoisseurs. I do not want such as google eart. O my height map is not enough just the way it needs to. I already tşk. [/ QUOTE]

I loved the cyclerout to so many similar sites were prepared:

(link)

Give back canbe improved.

• Beğen
Tepkiler: Ehlikeyif

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
değerli forum dostları (link) gibi son zamanlarda en çok kullandığım web siteside artık aktif olarak çalışmıyor. Adam akıllı bir web sitesi aranıyor. Lütfen kullandığınız web siteleri yazarmısınız?