Cube Kullanıcıları Kulübü

ersinnsahin

Aktif Üye
Tepki
146
Bugün cube tr distribütörü yasmin sportsa birkaç soru sormuştum. Kısa sürede geri dönüş yaptılar.

1- Istanbul'da artık Bostancı Atek bisiklet de yetkili satıcı olmuş. (siteleri güncel değil fakat mağazada ürünler varmış)

2- Yasmin Sports'daki ürün listesi yakın zamanda Türkçe olacakmış.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Tepki
20
İsim
Mert çopur
Abi bunlarda iç lastik varmı bendede varda aynısı dün arka lastik patladı depoya attım bisikleti çok merak ediyorum tubbeles olduğu için

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
iç lastik var tabi jant tubles hazır lastik uyumlu sadece..

sercan_rtr

Üye
Tepki
25
İsim
sercan
Bisiklet
Cube
arkadaşlar ben erdoğanlar bisikletten cube aldım ordaki arkadaşa ben 1.67 boy 75 bacak boyum var dedim oda size zaten 53 kadro da olur cube de dedi cube kadrolarını ufak yapıyor dedi ve 53 kadro cube de orta göbekten sele borusunun kelepcesine kadar olan uzunluk 49 cm üst boru ise 53 cm neyse bisiklet bize uygun olurmu derken aldık sanki bana biraz büyükmüş gibi geliyor kollarım çok fazla uzanıyor gibi ufak tefek bike fit ayarları da yaptık ölçümlerle sizce bu kadro bana büyükmü olmuş

(link)

ersinnsahin

Aktif Üye
Tepki
146
@sercan_rtrÖncelikle hayırlı olsun. Bu tip gidonlarda düz gidona göre daha uzağa tutunmanız gerektiğinden siz öyle de hissetmiş olabilirsiniz ama yine de rahatsız oluyorsanız gidon boğazını kısası ile değiştirmenizde fayda var.

• Beğen
Tepkiler: sercan_rtr

sercan_rtr

Üye
Tepki
25
İsim
sercan
Bisiklet
Cube
@ersinnsahin teşekkürler hocam normalde bisikletin kadro boyunu belirleyen uzunluk neresi onu anlamadım 53 cm üst boru ama bacak boyuna göre seçmek gerekiyorsa 49 cm sele altındaki boru dediğiniz gibi alışık olmadığımızdan sürüş pozisyonuna bana öyle gelmişte olabilir

ersinnsahin

Aktif Üye
Tepki
146
@sercan_rtr cube ün sitesinde ölçülerin nereden hessplandığını göstrir bir çizelge vardı ama şimdi bakamıyorum. Muhtemelen gidon boğazını kısaltırsanız biraz daha rahat edeceğinizi tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: sercan_rtr

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.087
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İkinci günden lastik patlarmı arkadaş çivi girmiş hem girdiği yeri delmiş hem altını küplere bindim :)
IMG_20170918_214314.jpg

Fireblade

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
Cube
Cube Aim dağ bisikletini önerir misiniz? Renkleri ve kadrosu çok hoşuma gitti.

Bu modelde maşa gidondan mı kilitleniyor?

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.087
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ultrAhmetAim pro ise yok gidon dan kitlemeli değil internette n11 den baktım özelliklerine ...

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.087
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba yardıma ihtiyarcım var bu selenin eğim ayarı varmıdır yere paralel gibi ama uç kısmı beni çok rahatsız ediyor sorunu anlayamadımda önümü kalkık yoksa ileri geri ayarınlamı oynamalıyım ?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi