Cube Acid 27.5" vs. Ghost Kato 5

Efe S.

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar Merhaba. Araştırma sonucunda bu iki modelden birini tercih edeceğim. Yaklaşık olarak 500 tl gibi bir fiyat farkı var aralarında. Değecek bir fark mıdır? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

• Cube 2015 Acıd 27.5
  • Ghost Kato 5

Scudo

Efe S.

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
Bilgi verebilecek var mı arkadaşlar?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Evet donanim ve kalite farki var. Türkiyede Ghost iyi bir marka olarak taninmis olabilir ama almanyada Ghost Cube kadar tutulan bir marka degildir. Bence aradaki 500TL olan farki vermeye deger, Cubenin masasi yeter karsilastirmaya. Süpesiz Cube diyorum.

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Donanım olarak Cube Acid 27.5 karşılığı Ghost'ta yok. O yüzden bu karşılaştırmada mutlaka birini seçecekseniz donanımı daha yüksek olan model acid'i seçebilirsiniz. Kato 5'in Cube'daki eşleniği Attention modelidir ki fiyatlarıda hemen hemen aynıdır. Ben Ghost Kato 7 kullanıyorum ve bunun Cubedaki karşılığıda Attention SL fakat rengi bence çok kötü. Renklerini çok beğendiğin Acid'de seçeneklerim arasındaydı fakat çok uygun fiyata bulmam nedeniyle Kato 7 benim seçimim oldu.

Efe S.

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
@Murat Cömez
Cube imaj olarak bana da daha iyi göründü ama donanım kalitesini merak etmiştim. Teşekkürler bilgi için.

@Osman Yener
Kato 7'ye yakından baktım bende, sarı renk hoş görünüyor. İyi günlerde kullanın :) Cube Acid tercih edeceğim bende sanırım. Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Osman Yener

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Cube alıp keyfine bakıyorsun a****l bisikletin getirdiği markadan uzak dur ! Sonradan Kafanda düşünce kalmasın orası bozuldu burası çatladı diye içini yemiyorsun

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
İnşallah akıllı seçim yaparsın simdiden hayırlı olsun

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
direk cube dostum, o modeli bende incelemiştim gerçekten çok güzel özellikleri olan bir bisiklet.
Kesinlikle ghost kato5 ile karşılaştırılmaması gereken bir bisiklet.
Zaten bir kere maşa +1
ayna kol deore m612 +1
fren m506 +1
ön arka göbek slx m675 +1

görebildiklerim...

• Beğen
Tepkiler: Efe S.