Çorum

Black_list

Üye
Tepki
6
Arkadaşlar Hasarlı Kadrolarınız Değerinde Alınır, Değerinden Fazlaya Satılır, İsteyen Arkadaşlarla Takas Trampa İtinayla Yapılır, Çıkma Parça Hasarlı Kadro Teğmin Edilir...

Kaportacı H.Ahmet

• Beğen
Tepkiler: E-mr-E
Scudo

Black_list

Üye
Tepki
6
Hasarlımı Hasarlıysa Nerden, Biraz Bilgi Verebilirmisin Uygun Olursa Neden Olmasın

Black_list

Üye
Tepki
6
Sevgili ramazanzerey işlrin yoğunluğunduğundan dolayı, interneti kestirdim, Ama nete girer girmez ilk işim sana cevap yazmak oldu, Kadro Hala Duruyomu, Duruyosa, Gönder gelsin...

(kaportaci_haci_hasarli_kadro@mynet.com)

semih krc

Üye
Tepki
3
Merhaba değerli forum sakinleri.İsmim Semih Çorumdan aranıza katılıyorum.Acil tıp teknisyeni olarak olarak görev yapıyorum . Herkese keyifli forumlar.

KalkaN

Üye
Tepki
1
İsim
Hasan Kemal ALKAN
Bisiklet
Cube
Şubat ayı kapıda...Sezon açılış buluşması geçiyor aklımdan, uygun bir tarih belirlemeli. Kimler aktif rol oynayacak, kimler perdenin gerisinde kalacak ? Hep ertelenen yerel yönetim ziyaretleri !?? Birlik, beraberlik olup kendimizi gösterirsek bu bize hayal ettiğimiz Çorum için umut olarak, güç olarak, gerçek olarak geri dönecek.
İl genelindeki etkinliklere katılım gösterecek, temsilcilik çalışmalarında destek sağlayacak bisiklet tutkunu arkadaşlar, tanışalım. Çorum 'da yapılacak çok şey var, biz bisiklet severlerle daha da güzelleşecek. Bisikletle kalın,

Hasan Kemal ALKAN
Bisikletliler Derneği Çorum Temsilciliği

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Allah muvaffak etsin... Çorum merkezden bisikletimle 2012 ve 2013 yıllarında geçtim. Bunlar Batıdan doğuya ve doğudan batı yönüne oldu.. Başka vesilelerle de birkaç kez geldiğim oldu... Hayallerimden biriside Osmancık tarafından girip Alaca'dan çıkmak.... İnşallah birgün gerçekleştiririm... İnsanıyla doğasıyla mükemmel bir şehir... İnşallah bir gün bir yerlerde karşılaşırız... :)

Birde konuyu İç Anadolu Bölgesine açmışsınız. Çorum bölge olarak Karadeniz Bölgesine bağlı ama ben İç Anadolu Bölgesine daha çok yakıştırıyorum...

• Beğen
Tepkiler: KalkaN

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@KalkaN

Dostum 2008 yılında forma kayıt olmuşsun yıl olmuş 2015 ilk paylaşımını yapıyorsun. Acaba diyorum bir nuke saldırısı endişesiyle sığınaktamı yaşadın bunca yıl veya 2. dünya savaşının sona erdiğini bilmeyen bir japon savaşçı gibi bunca yıl gizlendinmi bu gaybetül sügra nın anlamı nedir anlayamadım.

KalkaN

Üye
Tepki
1
İsim
Hasan Kemal ALKAN
Bisiklet
Cube
@M.Ozkul

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için, amin. Umarım karşılaşırız bir gün bir yerlerde, geçiş tarihiniz belli olduğunda bana yazın.