Corratec vs. Trek 2700 vs. Geotech Ascent vs. Amoeba Hussar

davuty

Üye
Tepki
4
Bisiklete yeni baslayacagim. 190 boyum var.
Kararsiz kaldigim modeller sunlar.

1. Corratec X-Vert Taal (625 YTL)
2. Trek 3700 (Adrenalin.com.tr de 577 YTL)
3. Geotech Ascent (Adrenalin.com.tr de 577 YTL)
4. Amoeba Hussar (645 YTL)

Aslinda 600 un uzerine cikmak istemiyorum. Trek 3700 un maşasinda lockout yok sanirim. Corratec'te olup olmadigini bilmiyorum. Esime de bir bisiklet alicam ve ikisinin 1000 ytl yi gecmesini istemiyorum. Aslinda ikimize de birer tane Sedona Borla mi alsam diyorum.Ya da esime daha uygun bir Salcano alip kendime bunlardan birini alabilrim.Onun cok kullanacagini dusunmuyorum.

Scudo
Tepki
1
@davuty
Ben de sizin gibi kararsızım epey bir zamandır. ama son günlerde sedona'ya doğru bir karar verme aşamasındayım. İsterseniz bir de Sedona 711'e bir bakın. Ne hikmetse Trek'i pek önermiyorlar.. Kolay gelsin..

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
ben 1senedir Hussar kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim benim boyum 1.88cm- 20" kadro kullanıyorum, düşünmeden alabilirsin:) bu arada yazdığın fiyatlar biraz yüksek gibi geldi bana

davuty

Üye
Tepki
4
Forumdaki eski entryleri okuyunca bu fiyatlar bana da pahali geldi ama su anda fiyatlar bu sekilde sanirim. İcimden Amoeba geciyor benim de aslinda ama daha ucuza bulamadim. Sizin bildiginiz ucuz dukkan varsa bi bakarim.

Mahurbuselik, Sedona 711v nin benim boyuma gore kadro olcusu yok. Ben de ilk basta onu almaya niyetlenmistim ama en fazla 18 inch kadro boyu var 711v modelinin.

Tesekkurler ilgin icin.

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
@mahurbuselik

:eek: merak ettim ya kim önermiyor? yada önermeyen kişilerin bisiklet konusundaki bilgileri ne?
yapmayın hocam, en azından ömür boyu kadro garantisi veren bir firma, lütfen dikkat.