Corratec CCT Pro Dura Ace Elektronik

Scudo

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
oofff...oofffff.... ben bu bisikletin vites geçişlerine kurban olurum.....
bu bisikletin kirli yağı bile olurum yaaa oooffff:):):):):):):

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Bu bisikleti alıp da nerede süreceğiz. Bir çukura girsek 2000tl çöpe gider en az:D

Tepki
14
Yakında pedala uygulanan kuvvete bağlı olarak vitesi kendisi ayarlayan bir bisiklet (otomatik vites) bekliyorum.

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Çağrı

Çağrı alan kişiyi bana özelden söyleyebilirmisin :) Aklıma 2 kişi geldi ama. Merak etim..

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@murty

(link) bir göz atmanızı tavsiye ederim ;) Yazı 2004 yılına ait :)

Elektronik vites konusu aylar önce forum üzerinde iyice yazılıp çizilmişti. Eldeki veriler bir kaç fotoğraf, video ve kabaca çalışma prensibinden ibaretti. Bunlar üzerindnen konuşup durduk ve doğal olarak konunun sonu ''bekleyip göreceğiz'' şeklinde sonuçlanmıştı.

Bekledik ve en bildiklerimizden olan ''Cumhurbaşkanlığı Kupası, Giro d'Italia, Fransa Turu'' n da gördük ;) Ne yağmurda sorun çıkardı vne de 3 hafta boyunca pili bitti :)

Cumhur Başkanlığı Kupası'nda Muğla- Sakar Geçidi inişinde öndeki iki sporcu düşüp, sonra tekrardan yarışa devam etmişlerdi. Dikkatimi çeken ise birinde bu vites sistemi vardı :) (Sorunsuz yarış bitirdi)

Ki eğer cidden pratikte kullanışlı bir sistem olmasaydı takımların ve sporcuların tüm yıl boyunca disiplinli bir şekilde hazırlandıkları ve hayatlarında çok büyük önem olan bu yarışlara kafalarda soru işareti bırakabilecek bir sistem kullanarak tüm o yatırımları heba edeceklerini göze alarak yarışa girerlermiydi ?

Zaman geçer aramızda durumu iyi olan arkadaşlar satın alır, bir şekilde deneme fırsatımız olur işte o zaman yorumlar daha gerçekçi olabilir. Yoksa daha çoook yazarız :)

• Beğen
Tepkiler: hakano

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
gerçekten böyle yeni donanımlı bisikletler olunca bisikletlerin dahada önemi artıyor allah sahibine bağışlasın

tanerhosgor

Aktif Üye
Tepki
613
Bisiklet
Scott
kocaman stickerlar bana biraz itici geldi , markaların reklam indirimi yapması lazımmış :) özellikleri zaten çok farklı ama yine de belki armstrong'un bisikleti gibi farklılaştıracak bir kaç dokunuş fena durmazdı ...
bir amatörde olsa yazık olurdu , bir profesyonelin elinde kıymeti bilinecek hakkı verilecektir. sahibi bisikletten beklediklerini bulur umarım , kendine çok güzel çok benzersiz bir hediye almış.

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Benim hoşuma gitmedi işin içine elektrik girmiş :). Bu paralara bisiklet yapılması hiç ilgimi çekmiyor bi bisikletede o da çok beğenirsem en fazla 1500 tl veririm :).

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
harbi muhteşem bir bisiklet artık elektronik vites sistemi çıktıya bisikletlere daha çok özen gösterilecek

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şimdi bu konuda garip yorumlar var :) kimileri beğenmiş kimileri beğenmemiş.

Kimilerinin beğenmeme sebebi elektrikli bir vites sistemini kullanılması.

İyide bu bisikletin güzel olup olmamasını değiştirmezki:)

Siz aynı bisikleti başka komponentle kullanırsınız. Elektriksiz başka başka bir sürü komponent mevcut.

Önemli olan kadrosunu beğendinizmi gidon biçimini ,jantları,selesini beğendinizmi beğenmedinizmi...

Bu üsttekiler bile belirleyici değildirler asılnda. beğenmediğin malzemeyi değiştirirsiniz.

Ben bisikleti genel olarak beğendim görüntüsü çok hoş gidon yapısı tam benim istediğim gibi.

Ama markası çok hoşuma gitmeyen bir marka :)