Çok saçma bir kaza yaptım

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Bugun daha 1 saat once eve gelirken kipa nin orda cok enteresan bir kaza yaptim. Buna kaza da denmez aslinda. Kendime epey kufrettikten sonra gulmeye basladim insanlar bayagi urktuler. Olay soyle oldu ; normalde her zaman ayni yolu kullanirim(kestirme yuume yolu). O gun o yolda ekstradan birsey vardi: Zincir. Bir uctan bir uca zuncir cekmisler yolun. Bende aliskanlik hizli girdim. Zincir bisikleti tutunca nasil oldugunu bilmiyorum ayaklarimi kadronun ustunde bir elim seleyi tutarken buldum. Tam sasirirken yatay dustum ;) fizigi zorlayan bir durum. Isigim herseyim vardi dikkatliydim de ama inanin zincir gozukmuyordu. Ne desem bilemedim aksam aksam :)

Scudo

fatih kurt

Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun Kadir. Bu fizik kanunlarının ne yapcağını kestirmek zor oluyor bazen. Ben de altunizadede benzer bir durum yaşamıştım. Araç geçişini engellemek için dubalar arasına konan kalın mika zincirin üstünden geçmek istedim. Yavaş olmama rağmen kendimi kadronun üzerine zıplarken bulmuştum. Hızlı geçseydim senin pozisyona düşebilirmişim demek ki.

• Beğen
Tepkiler: kadir karakaya

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Karada sorf yaptim resmen tahtayi kadroyla tamamladik bir deniz eksik :) bu arada size de gecmis olsun.
@emreekaya sagolun tesekkur ederim. Dikkatliydim yine de ama desigim gibi karanlikta gozukmuyor melet. Kipaya da sovdum sanirim arada ;)

• Beğen
Tepkiler: vraptor

emreekaya

Üye
Tepki
28
Bisiklet
Ghost
Sövmek iyidir rahatlatır insanı :) Çok kazalar yaptım bisikletle sayamayacağım kadar çok hem de. En akılda kalanı ise Apartman girişinde (nasıl yaptığımı hala anlayabilmiş değilim) rampadan aşağıya uçmuştum ve bisiklet çam ağacında asılı kalmıştı. Sürat her zaman felaketim oluyor :D

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun. karanlığında etkisi vardır diye düşnüyorum ama dikkat çok önemli.

• Beğen

ioalici

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
İbrahim Onur ALICI
Bisiklet
Cube
Gecmis olsun. Kask takmanin onemini bir daha vurgulamak lazim. Bildigimiz yol veya kisa mesafe olmasi onemli degil. Bizim ulkemizde yollar yasayan varliklardir bir gecede degisirler... Guven olmuyor.

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
@emreekaya birsey farkettim aslinda boyle kazalari kameraya alsalar efsane komedi filmi olur.:hrkbuya::D

@ioalici Haklisiniz. Ben istanbulda sabah kalktigimda ekmek almaya giderken sokagimizin isminin degistigine ve yolun ortasinin kanalizasyon patlagi yuzundendi sanirim boydan boya kazildigini hatirliyorum. O gun fazladan ekmek almistim hatta saskinliktan:hhhhhh::uzgnm:

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
@kadir karakaya

Geçmiş olsun :) Gülme smiley kullandım çünkü sebepsizce güldüm. Belkide ''Karada sörf yaptım resmen'' demenizden dolayıdır :)

• Beğen
Tepki
63
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun iki gün önce okuldan dönerken bir araç aniden kapısını açınca benimde ayağım kapıya vurmuştu kötü oldu baya. Araçta ne dörtlüler yanıyordu nede araç içindeki ışık. Aynaya bakmadan birden açılan o kapılar. Sinyal vermeden dönen araçlar. Aynasına bakmadan araç kullananlar. İşini düzgün yapmayan belediyeler bu ülkede tükenmezler.

• Beğen

arayanbulur

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Engin
Bisiklet
Salcano
geçmiş olsun...
Son kazanız olur umarım...
Zincirde ne mantıkla oradaysa... araç geçişini falan engellemek ise daha çeşitli önlemler alınabilir... siz bisiklet ile düşmüşsünüz bizim arkadaş koşu yaparken zincire takıldı.

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Sagolun. Arkadasiniza da gecmis olsun kosark

Kosark yanlislikla oldu tel kasti biraz :(