Çok param var ve bunu herkese göstermem lazım

yasrasari

Üye
Tepki
27
İsim
yaşar sarı
Bisiklet
Bergamont
bunlar hep kapitalizm :eek:

Scudo

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
877
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Bisikleti canlı gören oldumu bilmiyorum. İstanbul Ataşehir Bulvar2016'nın orda bir bmw bayisi vardı. Adını tam hatırlayamadım. Vitrininde görmüştüm. Görüntüsü mükemmel. Bu bisikleti alacak kişide sadece görüntü ve marka imajı için alacak. Kaldıki fiyatıda çok pahalı değil. Ne markalı bisikletler var üstünde acera var/yok fakat öyle bir hazırlanmış ki sanarsın yüksek yarış seti kullanıyorsun. Koskaca firma adını lekeleyici birşey yapacak değil. Sonuçta bisikleti konsept bile olsa üretmek zorunda değiller. Yaptırdılarsa vardır bir bildikleri. Ayrıca cidden mükemmel gözüküyor. ;)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.493
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@trabzonlu ozan

"Ben çok ucuz mal alacak kadar zengin değilim "
"Kaliteli ve ucuz diye bir şey yoktur."
Sözlerinin doğruluguna inanan biriyimdir.
Bmw bilmem 10 yıllık corratec sunset kullanıcısı olarak söylüyorum Alman malı sağlam ve sorunsuz oluyor.
Bisiklet icin ağırlık önemlidir. Ama tur bisikleti için çok önemli değil hatta gereklilik gibi bir şeydir. Km lerce ağır yük altında çatırdayan bir bisikleti hiç bir turcu istemez

mmehmedd

Aktif Üye
Tepki
211
İsim
mehmed çelebi
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hastayım şu lafa: alman yapmışsa vardır bir bildiği....
BMW firması herhalde bunu biliyordurda yapıyordur demi. Teneke yapsa tutar.

Tepki
24
İsim
Mehmet ÇAKIR
Bisiklet
Diğer
ürünler kozmetik ürün fiyatları konusuna evet Türkiye koşullarında pahalı ürünler, fakat kur olayını atlamayalım.

Harbi Bisikletci

Aktif Üye
Tepki
162
İsim
Uğur Ertürk
Bisiklet
Mosso
€nun TL karsisinda yükseldiği icindir belki bu fiyat? Normal fiyati 2bin yada 2.500olmasi gerekir bunun fiyati

Not: en alttakine baktim sadece :)

• Beğen
B

BF Okuru

Misafir
şimdi bu Alman bisikleti kötü çıkarsa bizim bisiklette kötü çıkmış sayılacak :D :D

Murat GÖNÜL

Aktif Üye
Tepki
72
Ben ve arkadaşlarım itü odtü bogaziçi gibi saygın üniversitelerde makina müh endüstri müh gibi guzel bölümler bitirmiş, pek çoğumuz yine bu üniversitelerde yüksek lisans eğitimini tamamlamış, az bir kısmımız doktoraya devam ediyor ve paralelde 4-5 senedir sektörlerinde öncü firmalarda çalışıyor, gözlemlediğim ailesinin yanında kalanlar sadece para biriktirebiliyor, evde yaşayanlar arkadaşlarıyla ortak yaşamak zorunda kalıyor ve para biriktiremiyor. Tüm bunları düşününce insan soruyor bu S-Works lere kim biniyor o_O:)

Bence hakkıdır yapsın göstersin herkese çok parası olduğunu hatta bizede anlatsın sırrını.
Saçlarımda beyazlar başladı ben çözemedim.

appendix

Forum Demirbaşı
Tepki
1.087
Bisiklet
Bianchi
piyasa sadece bmw için değil genel olarak pahalı
bmw trekking klasmanında(kendisi 5251 tl idi) bir örnek
(link)

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

Hazar Cengiz

Daimi Üye
Tepki
169
İsim
Hazar Cengiz
Bisiklet
Kron
15 kg bisiklet = 5 000 TL, alan olmaz. Ben almam, alanla da sabaha kadar tartışırım :D

• Beğen

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.493
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@D.Cengiz
Kilo hesabı ile bisiklet alınmaz, eğer hurdacılıkyapmıyorsanız.:)
Bisiklet almak için önce ihtiyaç ve kullanım yeri sonra donanım ve bu özelliklere uygun bütçeye göre seçim yapılır.

Adam 5000 tl bisikleti tur bisikletini alıp sadece markete giderken kullanıyorsa konu başlığı doğru.
Ama ben dünyayı dolaşacam derse 8500 tl koga alsa az.

Ne alırsam alıyım önce ihtiyaç mı? lüks mü ? Diye kendime sorarım
250 tl market bisikleti alıpta hiç binmiyorsan bence oda lükstür.

• Beğen
Tepkiler: hlksnrr

mehmetlevent

Forum Demirbaşı
Tepki
927
İsim
mehmet levent
Bisiklet
Sedona
Bizde alman hayranlığı ittihat ve Terakki ye dayanır. Hatta 2. Abdülhamite. Hasta adam olarak nitelenen osmanlı ingiliz fransız Rusya tarafından kağıt üzerinde pay edilmeye çalışılırken yalnız kalan sultana en büyük destek alman kayzeri 2. Wilhelm den gelmiştir. Osmanlıyı ziyaret etmiş hatta istanbula alman çeşmesi olarak bilinen yapıyı hediye etmiştir.
Sonraki hikaye malum. Galiçyadan Kafkasyaya çanakkaleden yemen çöllerinde alman askerleri rahat etsin diye çoğunluğu türk askerlerinden oluşan osmanlı ordusu kırılmıştır. Alman malı sağlam olur algısı ise ekşisözlük te uzun uzun işlenir.

dgncsk

Aktif Üye
Tepki
170
İsim
Dogan
Bisiklet
Ümit
@sspl skoda mı ıyyy :)

içi dolu o lüks kafeye/restorana tandem bisikletle gitmenin tadı anlatılmaz. hele bisikleti kendiniz iki hurda bisileten kaynatıp ürettiyseniz(yeteri kadar ustaca tabiki). bisikleti kapı girişine yatırırsınız çünkü dandik ayak dik tutmamaktadır. kimsede gelip kaldır demez. ilginç bir piskoloji.

• Beğen

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
Bakımlarını kosifler oto mu yapacak şimdi,ya da satarken Borusan çıkışlı kelepir BMW bisiklet diye mi satacağız :D

• Beğen

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida