çok orjinal bmx 200 milyon

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben 14 -14 haziran gibi belki alırım am 170 var bende bide kaç kilo bu alettt

Scudo

berker

Üye
Tepki
0
BİLMİORUM AMA STANDART kiloda HERALDE agır degil ama alcaksan bna ösel mesaj at konuşalım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisiklet satıldıımmmmmmmmmmmmmmmmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

berker

Üye
Tepki
0
arkadaslar bisiklet satılmadı 0539 586 87 65 ulaşabilirsiniz bna

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
(link) all arkadaşım TOYSRAUS da satıldığına dair kanıt istemissin al ben sana HKKBMX teamdan kanıt gönderiyorum gir link e incele bakalım senin bisikletinin(yani ceset)nereydeyse kullanılmamış hali ........ alıcı arkadaşlarda iyiçe incelesin linki ondan sonra karar versinler HKKBMX TEAM yalanı sevmez yalnışı affetmez.!!!!!!!!!!!!

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
ercan ne dese haklı böyle yalan dolan işlerle bisiklet satmaya calısmayın ayıptır ya

berker

Üye
Tepki
0
o gordugun bisiklet aynı bisiklet saten onu ben aldım şiimdide satıyorum Bna toysrus alındıgına dahil bu bilgi yeterrsiz ayrıca toyrusun hangi magasında ozaman insanları aydınlatta hrkes ordan alsın sizler kendi bisikletlerinizi satmak istediginiz için bşka biiskletleri karalamanın anlamı yok ilgi ve alaknız için teşekkur ederim

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
hee yani 145 e aldın 200 satıyosun senin ticaret anlayışın belli oldu canım çok ticari bir beynin var ayrıca kendi bisikletimi satmak gibi bi amacım yok satmak istesem şu anda 4 tane bekleyen insan var satmamı bekleyen. 3 üncüsü HKKBMX TEAM ın bisikletlerini satması için seningibi dalavere yapmasına ihtiyacı yok bilen biliyoo canım hadi sana iyi satışlar

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
waaayyyy beeee 150 liralık bisikleti 200 e satıosun :D:D:D:D:Dben buna gülerim anca:Dbiz bu forumdada hiç bi bisikleti karalamadık bilen bilir sizin gibi yeni yetmeler bu forumlarda dolandıkça bmx yürümez bu gidişle

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
rica ederim canım nedemek yalnış anlama senin aldıgın fiyat sattığın fiyat beni ilgilendirmez bisiklet senindir istedin fiyata satabilirsin saten forum un amacı budur ama tanımadığın kiler hakkında rencide edici küçük düşürücü kelimeler kullanırsan ben buna mudahele ederim... kullandığın kelimeyide sen çok iyi biliyosun hadi hayırlı satışlar