claudbuster black hawk hb'da 400 olmus

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
Arkadaslar link atamadm su an ama bisiklet nasıl fiyatda iyi indirim var

(link)

Link bu arkadaşlar

Boy: 180
Bacak uzunlugum: 84

Neden kimse cevap yazmıyr? :(

Scudo
Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
Beyler cevap lütfen

Alacam sanırsam rockrider 300 düşünüyordum ama bunu görünce bu aklıma daha çok yattı gibi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu bisiklet'i aldığınıda ne bekiyorsun ? Eğer ki bir beklentim yok sadece ucuz olduğu için almak isyorum diyorsan başka, ama bundan daha ucuz seçeneklerde mevcut. Şehir içinde takılıcam oraya buraya gidicem diyorsan alınabilir.
Pek fazla bir şey beklememek lazım. Yorumlara baktığımda pek fazla olumsuz cevap yok genel olarak kullananlar memnun.
Son karar senin :)

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

Hocam teşekkürler şehir içi ama yolun bir kısmını akşam çekip atacam pek şehir yolu gibi değil :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@silenceforme Rica ederim :) dikkatli ve yumuşak sürüşlerle pek bir sorun olmaz gibi ama bilemiyorum. Düşünüp diğer arkadaşlarında yorumlarını dinleyerek karar verebilirsiniz.

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

DSC_0363.JPG DSC_0361.JPG

Yollarn bazı yerleri bunlardan beter.
Tabi bazı yerleride daha iyi.
Ben beni en az 2 sene götürsün istiyorum. Haftada birde tarlaya filanda gidebilirm yollar en fazla bunlar gibi olur.
Sizce Rockrider 300mü nede olsa çelik kasa sağlam olur diyom
Yoksa bumu?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@silenceforme sürekli bu yollarda bu bisikletin bir yıl bile kullanılabileceğini düşünemiyorum. Ben ucuz yollu bisiklet önerisinde bulunmam. İnsanların ucuz ürünler kullanarak parasını çöpe atmasına razı olamam.
Bu tarz bisikletler bu türden yollarda iki yıl gitmez, bazı durumlarda fazla tork uygulandığında orta göbek kaset dişli vs. gibi parçalar daha çabuk dağılabiliyor.
Eğer imkan varsa daha kaliteli bir şeyler bakın derim ben, tabi diğer arkadaşlarında yorumlarına bakmak lâzım. Bakalım onlar de diyorlar :)

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

Teşekkürler hocam peki rockrider 300 yada rockrider 5.1' in dayanma ihtimali varmı?

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

Boyum 1.80 çocuk bisikleti gibi dururmu yanımda 5.1? Valla hocam sizden çok özür diliyorum şu forumda benden en çok çile çeken sizsiniz kusuruma bakmayın. Ne yazıkki decathlon yok burda hatta adam akıllı bisiklet satan yer yok :(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@silenceforme kadroyu biraz büyük alırsınız L kadro olur size, özür dilemenize gerek yok ki :) benim görevim bu siz rahat olun. Nereden alırsınız bilemiyorum ama 500TL bütçeniz var ve bu bütçe ile diğer seçeneklere bir bakın derim ben. Buradan eklersiniz beğendiğiniz modelleri duruma göre yorumlarız :)
Bisikletçi olmasına gerek yok. İnternet'ten alırsınız sorun olmaz bende bisikletlerimi internet'ten alıyorum hep.

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

Hocam 1 haftadır arıyorum bu claudbutler 600den düşünce sevinmiştm ama oda olmadı :(
İkinci el öneriyorlar bense hem bendeki bilgi eksikliğinden hemde ilk bisikletim oluşundan sıfır olmasını istiyorum bisikletle ilgili şeyleri ilk bisikletimde öğrenecem büyük ihtimalle, ilk benim elim değsin istiyorum biraz garip gelebilir ama durum biraz böyle :)
Zamanında carraro remix d ' yide söylemiştim ama hem sizlerin yorumları hemde mekanik disk sorunu çıkan arkadaşların sorun ve çözümlerini okuyunca hemen vazgeçtim. Bütçe kısıtlı olunca seçenek bulmak zor oluyor :(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@silenceforme seni çok iyi anlıyorum, kısıtlı bütçede ürün bulmak zor tabi ama ne yapıp ne edip iyi bişeyler almak bence daha iyi.
İkinci el bisiklet'ten uzak dur çünkü her hangi bir sorunda pişmanlık duyabilirsin. Soğuyabilirsin, garip bir durum değil. Bir çok insanda bu olağan bir durumdur devam et böyle :)

Dediğim gibi biraz düşün almak için acele etme.

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

Teşekkürler yardımınız için biraz daha bekleyeyim inşallah bütçeme uygun güzel birşey çıkar :)
Tekrardan çok teşekkürler :)