Claud Butler oxford 700 hakkındaki görüşleriniz

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tam bir şehir bisikleti gerçekten, güle güle kullanın hocam.

Scudo
Tepki
21
Bisiklet
Sedona
Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Kazasız binişler dilerim.

Bisikletin kadro boyu kaç acaba. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
@Ali Sırıklıgil
hocam çok kazık sordun bilmiyorum sele borusunun çapını

Tepki
0
Bisiklet
Beldeyama
Fotoğraflar için teşekkürler.. Sandığımdan da güzel görünüyor.. Tekrar hayırlı olmasını dilerim..

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@Ender şeker

yurtdışında bisikletin 20 ve 22" olmak üzere iki çeşidi gözüküyor, eğer herkese 22" gönderiyorlarsa bu çok güzel, ama kafalarına göre kimine 20, kimine 22 yolluyorlarsa çok sinirleneceğim.

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
@SametAksuoğlu

20 inch kadro boylusu olsa ben de bir tane alacaktım. Ancak alanlar 22 inch deyince vazgeçtim. hepsiburada2da kadro boyu yazmadığına göre sanırım bazısına 20 bazısına da 22 inch gönderiyorlar.

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Güle güle kullanın, güzel seçim. İyi bir marka, çok hoş tasarım, sıfır bisiklet için çok iyi fiyat. Şu an 259tl hepsiburada.com da. Bende yeşil renklisini düşünüyorum...

Tepki
14
ben bu bisikleti bulamadım bende sedona borla var böyle bir bisiklet le değiştirmeyi düşünüyorum hepsiburada .com da vardı oradanda kaldırmışlar nasıl buluruz bu bisikletten

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Bu marka nerede satılıyor?

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
bu bisikleti alacaktım hp den vazgeçtim. bence gayet güzel bisiklet. eğer önüne bir far, arkaya küçük bir bagaj veya öne koyarsak birde klasik tarda bir dümen görüntüsü harika olur benim için. tabi tek korkum ağırlığı ve sürekli zincir kırıp kırmaması olur sanırım. malum eski bisikletimden çok çektim çok.

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Salcano astrodan biraz daha ağır ama ondan iyi hızlanıyor

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
@Ender şeker
onun ağırlığını bilmediğimden yorum yapamıyorum :) senin bu bisiklet gelmez sanırım artık. ben sahibinden de (link) bu bisikleti almayı düşünüyorum. ama bakalım bekleyeceğim sanırım biraz daha. ya da 900 tl ye bir gazelle buldum. taksitli alma şansı olursa onuda alabilirim. tabi çok ağır değilse.

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Bu bisiklete tektro veya shimano fren uyarmi acaba tavsiye edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
2013 yılı Temmuz - Ağustos aylarında yüzlerce satıldı. Şimdi satışa çıkarıldığında da çok miktarda satıldı. Sanırım forum üyelerinin içinden de çok kişide vardır bu bisikletten.

Ancak Ender Bey dışında yorum yapan pek olmamış. Bu bisikletten almış olan forum ahalisinin fikirlerini bizimle paylaşmasını ve bizleri aydınlatmasını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.