Cici Bisikletim Teaser (DH / FR)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Çekimlerinin bazı yerlerinde benim de yer aldığım, arkadaşımın derlediği
bisiklette uç kategorilerden olan Downhill (tepe inişi) ve Freeride (Serbest sürüş/akrobasi) sahalarıyla ilgili videomuzun teaser'ı, yani kısa tanıtım videosu aşağıdaki linktedir,
Videonun uzun hali için çalışmalarımız sürüyor, uzun halinde beni de çokça görebileceksiniz :D
şimdiden iyi seyirler :D

(link)

Boyutu : 27MB

Not: Rapidshare sitesinden video indirebilmek için,
linke tıklayın,
açılan sayfada sağda en alttaki Free butonuna basın,
sayfa yenilenecek, altlarda geri sayım olacak, geri sayım 0'a geldiğinde orada belirecek 2 veya 3 karakteri, yanındaki boşluğa yazıp butona tıklayın.

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Teşeşkkürler...bu video yu merakla bekliyordum...izleyelim bakalım:D:D:D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ekleyerekten...
İzledim gerçekten harikulade...;)
İlk iki düşüş ürkütücü...Özellikle ikincisi...S şeklinde patikadan inen kırmızı T-Shirt lü arkadaş iyimi şuan:p

Birde o antipaslı DH kadro ve maşa nedir öğrenebilirmiyim...???

Saygılar

johny/TAXI

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Ewt bende izledim ve harika :) Tebrikler...

O kırmızı tshirtlü arkadaş gibi bende ani fren yapınca düşmüştüm :D

Bide çekim sırasında ağaca çarptı diyip gülüyo birileri kim onlar :D :D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Valla yaw....Ama düşene gülünür eğer çok kötü değilse...:p

Bu arada uzun versiyonu bekliyorum dört gözle...:D

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Hatta tamamını bitirmeyi beklemeyin düzenledikçe yollayın :) gerçekten çok harika olmuş :)
Umarım tamamı en kısa zamanda biter...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Kırmızı formalı düşen arkadaşımız DH Musti'dir.Kendisi kategorisinde en iyi kişidir.
Düşüşleri ve ardından inanılmaz hızlı toparlanmalarıyla ünlüdür.Diğer deyişle cyborg bisikletçi gibi birşey kendisi :)

Evet yine diğer Downhill'ci arkadaşımız Can iniş sırasında ağaca çarpıyor ve aşağıda ben çekim yaparken Musti de Can ağaca çarptı diyor :)
Maşa Marzochhi 66VF (150mm)

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@athletic

Açıklamalar için saol...

Ağaca çarptı kısmı çok ii olmuş ama :D artık bilerekmi yaptınız yoksa farkında olmadan mı ayarlandı videoda bilemiyorum :)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
sağolun arkadaşlar, gelen tepkiler ile daha da güzelini yine kategorisinde ilk olacak ve bir daha da o kadar iyisi yapılamayacak türde videomuzu ilk fırsatta sizlerle paylaşacağız.
Evet, Can ağaca çarparken kayıttaydım, o anda da DH Musti cepten arkadaşına olayı anlatıyordu, tamamen doğaçlama oldu :)
bizi izlemeye devam edin :)

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
video gerçekden şahane... süper yapımda emegi gecen herkese teşekkürler :)

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Evet güzel video olmuş tebrikler :) Ben de yapacaktım böyle bişey sezon başında ama yemedi. Seneye yaparım ama, biraz daha alışayım bisiklete de..

Kırmızı formalı arkadaşın düşüşü ile o agaca çarpma olayına bayaa güldüm bu arada :D

Bi de allah kahretmesin burda adanın bu aptal bitki örtüsünden dolayı şöyle videodaki gibi bi patika dahi bulmak acaip zor. Her yer dikenli ot bu ne ya off :// Agaç olsa çok deli parkur olur agaçların arasında ama yok işte yok yok yok !!!

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yok yaw bu kadar adrenalin de fazla. Kırmızılı çocuk sanırım adı Musti, aaaaa kafa üstü çakılmış daha akıllanmamış :) O da bir türlü durulamayanlardan demek ki. Anca dengeliyor. Bu kadarına cesaret edemem. Zaten yaralarım geç kapanıyor:) Bir de bana durul artık yeter nereye kdr gidecek bu böyle derler... Ben sizin yanınızda süt dökmüş kedi gibi kalırım yaw ;)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@KevSerSeri
süt dökmüs kedi ve sen ? inandırıcı gelmiyor ama oyle diyorsan oyledir abicigim :)