Çekmeköy

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
342
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
hoşgeldin sezer
facebookta çekmeköy grubundan haberleşiyoruz
(link)

Scudo
Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar, bir iki aya kendime orta halli bir dağ bisikleti almayı planlıyorum. Çekmeköy civarında olan ya da bisiklete binmek için Taşdelen Mesire alanını tercih eden yoldaşlarla tanışmak, fırsat olursa bisiklet sürmek isterim. :)

• Beğen
Tepkiler: Özlem.A

Özlem.A

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Kron
Merhaba Yiğit Bey. Çekmeköy'de hali hazırda bir grubumuz var zaten.Sizleri de aramıza bekleriz. Her cumartesi ve pazar polenezköy, çekmeköy,alemdağ, çavuşbaşı arazi turları yapılıyor. Facebook grubundan etkinlikleri takip edebilirsiniz.

(link)

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Davetiniz için çok teşekkürler. Grubu inceledim ve katıldım harika görünüyor fakat uzun turlara çıkabilecek kadar iyi değilim. Bir aya kadar bisikletimi alabilmeyi umuyorum sonrasındaki bir ayda da sürüşümü iyileştirmeyi planlıyorum. Belki yaza doğru sizlerle takılacak seviyeye gelebilirim o güne kadar amatör bir(birkaç) yol arkadaşı arıyorum aslında :)

gunce

Üye
Tepki
24
İsim
Gunce
Bisiklet
Merida
Herkese selamlar,
SinpaşAqua City deyim.
Aranıza yeni katıldım.
Uygun günlerde beraber bisiklet sürebileceğim arkadaşlar arıyorum.
Kolaylıklar...

Tepki
115
Bisiklet
Sedona
Çekmeköy bisiklet grubu var pazar sabahları doğa parkın arkasında buluşup polenezköy yaparlar.

Muhammet Ali Bulut

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
MUHAMMET ALİ BULUT
Bisiklet
Sedona
biliyorum etkinlikleri gece 12 de açarlar sabah 7 de gidip 12 de gelirler pek haber verme huyları yok malesef çok katılmak istedim fakat haber verme sıkıntıları var

Hasan Uzun

Üye
Tepki
77
İsim
Hasan UZUN
ESTA BİSİKLET - Yamanevler mh. Ümran Sk. Ümraniye

Her pazar ortak karar ile arazi veya yol turları yapıyoruz katılmak isteyenler facebook sayfamızdan bize ulaşabilir :)

(link)

Muhammet Ali Bulut

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
MUHAMMET ALİ BULUT
Bisiklet
Sedona
@Hasan UZUN etkinlik açtığınız zaman elimden geldiği kadar takip etmeye çalışırım ultanbeyli(link)tarafında ki (link) katılabiliriz

gunce

Üye
Tepki
24
İsim
Gunce
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar merhaba, haftada 2 ya da 3 gün iç çıkışı hem günün yorgunluğunu atmak hem de deniz havası almak için; Çekmeköy - Bostancı - Kadıköy rotasında sakin sakin turluyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa. Ortak bir rotada belirleyip turlayabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Evren Özel

Axtech

Üye
Tepki
2
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
Bende bugun araniza katildim ama bende cekmekoydeyim bisiklet turlarina elimden geldigince katilabilirim beni de haberdar ederseniz sevinirim

Muhammet Ali Bulut

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
MUHAMMET ALİ BULUT
Bisiklet
Sedona
Çekmeköy de oturan arkadaşlar polenezköy de orman yolu nu biliyormusunuz iniş için güzel bi güzergah

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
@Muhammet Ali Bulut

Alemdağdaki benzin istasyonunu geçtikten sonra soladan orman içine süzülüyorsunuz akşam haritayı atmaya çalışacağım.sitede polonez diye arama yaptığınızda iniş parkurunun videosunuda bulabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ali Bulut

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
Ben bazen akşamları katlanır bisikletim ile Taşdelen - Reşadiye arasında sürüyorum antrenman maksatlı. Özellikle Alemdağ'dan çıkıştaki Şehit Murat rampası eğlenceli oluyor. Poloneze kadar denk gelmedi ama bir ara deneyeceğim.

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
Giriş bu sokaktan.Kusura bakmayın ancak fırsatım oldu.ALEMDAĞDAN POLONEZE ORMAN İÇİNE GİRİŞ.jpg

tankdemir

Üye
Tepki
32
Bisiklet
b'Twin
@gunce bende sancaktepe de sarıevlerde oturuyorum haftada iki yada üç gün turluyorum. Sarıgazi merkezden baraj yolundan brendiuma kadar sonra dudullu üzerinden dönüş.. ama yeni rotalar yapabiliriz.. benim mail tandemir@mail.com haberleşirsek sevinirim. bir kaç kişi bir grup yapıp farklı rotalarda deneyebiliriz. görüşürüz.

Arkadaşlar profilimdeki resimdede alemdağdan reşadiyeye giderken ki büyük yokuşu çıkma başarısının hatırası:))

• Beğen
Tepkiler: karaburga