Cateye v3n

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar bu km saati hakkında bilgi verir misiniz? Kullananlar varsa çok iyi olur. Sigmadan umduğumu bulamadım bende aynı kalitede olduğunu düşündüğüm cateye yi araştırdım. Kargo dahil 180 liraya özelliklerine göre sizce nasıl? Ekrandaki sol üstteki 1 yazısı neyi ifade etmekte? Aynı fiyata önerebileceğiniz başka ürün varmıdır?Gümrüğe takılır mı? :)

Scudo

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Bu km sayacını almak istiyorum yol bisikleti için. Aradığım özellikler bu cihazda var. Kadans sensörlü km saati ararken denk geldi. Merlin'den kargı dahil 180 liraya geliyor. HR sensörü yok, ileriki aylarda alırım onu, acelesi yok. Ne diyorsunuz bu işe sayın forum ahalisi? :)

(link)

vebag

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
ethem kardaş
Bisiklet
Cube
forumda ac & milan marka kadanslı km saati tavsiye etmişerdi, aldım1 aydır mutlu bir şekilde kullanıyorum 47 tl ye üstelik..

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
1990 yılında bianchi ole birlikte cateye da piyasaya girmisti. Cateye fanatiği olarak her ürününü gözü kapalı öneririm.

@rif

Üye
Tepki
34
@vebag
Hocam 47tl ye kadans sensörlü bilgisayar mı aldınız? Link verir misiniz? Biz de istifade edelim.

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
@tolga akyol Dahil sanırım, sadece HR sensörü hariç diyor seçerken ama yine de bir mail atayım, kıllandım şimdi :D

Lenora Nora

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Lenora Nora
Bisiklet
Carraro
@Yiğit Alp Okyaylı Merhaba Yiğit ;
XLC den once Cateye almistim 100 kusure.Gayet memnun eder kalitedir ayrica.MTB de Cateye Yol bisikletimde XLC var kadans vs hepsi var kaloriye kadar 149 TL ye aldim XLC yide.Velasil 2 markayada guvenebilirsin gonul rahatligi ile.
İyi Forumlar Dilerim.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@Eren D. Kadans varsa ben de alırım. Güzel ürüne benziyor :) mailin cevabını paylaşırsanız sevinirim :)

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
o fiyata kadans yok diye düşünüyorum ama hayırlısı.Km saati ihtiyacım var iyi olur benim için =)

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Eğer gelmiyorsa Amazon'da 37 dolara satılıyor hız+kadans sensörü (kargo hariç). Hesaplı olmaktan çıkmaya başlıyor eğer bu iki sensör yoksa :D

Ben yine de HR desteği olduğu için düşünüyorum bu aleti, ama daha uygununu bulursam yüzüne bakmam gibi (hız ve kadans sensörüyle gelmiyorsa tabii)

• Beğen
Tepkiler: tolga akyol

vebag

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
ethem kardaş
Bisiklet
Cube
(link)

tAM BU KİŞİDEN ALDIM,

@rif

Üye
Tepki
34
@vebag çok teşekkür ederim. Kadans sensörü sorunsuz çalışıyor mu? Siz genel olarak memnunsunuz sanırım cihazdan olumsuz bir yönü var mı acaba?

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar az önce Merlin'den cevap geldi. Alet kadans sensörüyle birlikte geliyor. Hız ve kadans snsörü tek bir parça, hız bilgisini ön tekerden değil arka tekerden alıyoruz yani. Sol arka çeki borusuna takılıyor. Gelen mail:

Hi Eren
Here is more info from the Cateye website (link) - the unit comes with a cadence/speed sensor which is built into one as well.
Kind regards
Julie
E-mail: orders@merlincycles.com Web: (link)
Tel: 01772 432431

8 ve 9'uncu sayfalarda gösteriliyor sensörün nasıl bir şey olduğu/nereye takılacağı

(link)

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Ben 2 adet sipariş verdim.Arkadaşım ve kendime.Geldiğinde fotoğraf paylaşırım.

Teşekkürler @Eren D.

• Beğen
Tepkiler: Ali.can

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@Eren D. geldi geldi en kısa zamanda atarım fotoğraflarını :))

@Eren D.

Evet kullanma şansım olmasa da arkadaşıma da aldığımız için ondan gördüğüm kadarı ile bilgilendireceğim. ( hala bisikletsizim :p )

Üründe birçok özellik var.Gps eğim ve sıcaklık dışındaki herşey.Menüsünde kayboldum.Açıkçası hala tam çözemedim.Çözemedim derken istediğim şeye nokta atışı yapamıyorum.Biraz aramak zorunda kalıyorum.

Malzeme kalitesi hoşuma gitti.Arka ışığı da baya belirgin.2 adet sipariş verdik ama benim kadans sensörünün pili boş geldi ona çok sinirlendim :)) Baştan bozuk sanmıştım.Neyse ki sıkıntı yokmuş.

Hız okumada biraz gecikmeli okuyor.Eski km saatim de böyle idi.Şu güne kadar kullanmış olduğum 2. km saati olduğu için normal mi bilmiyorum.Kadans sensörü de öyle.3 sn kadar gecikmeli.

Kalp ritmi sensörü hakkında birşey diyemeyeceğim.Onun sensörü olmadığı için.Cihazın alarm sesi de yeterli.Beğendim.Şık bir cihaz.

Sipariş verdikten 9 gün sonra elime ulaştı.

Fotoğraflar aşağıda.

11724826_10153502422252871_1652560582_o.jpg
2DSC_9253.JPG
3DSC_9255.JPG
4DSC_9256.JPG
5DSC_9257.JPG
6DSC_9258.JPG
7DSC_9259.JPG

• Beğen
Tepkiler: Eren D.