Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

cateye mi sigma mı?

Sizce hangisi?

• Toplam katılım
    127
Scudo
diğer diye oy verdim ben, AS411 marka bir cihaz kullanıyorum, cok memnunum..
cateye ya da sigma alsaydım markalarından dolayı bi 10-15 ytl fazla verecektim sanırım..

valla bende bir cateye enduro2 var..memnunum..ha başka da marka kullanmadım..ille de bu iyidir diye iddia edemem..ama memnunuz ya işte..ona verdik oyumuzu:p

Tabii ki Cateye .Sigma bu seneye kadar (2) rakamını bile doğru dürüst yapamıyordu :)

Aynen katılıyorum, ucuz mal aldik, 3 asagi 5 yukari dogru gosteriyor ve ucuz.
Diğer iki markayi kıyaslayabilmek için kullanmış olmak gerekiyor.
Sanırım Tuğrul arkkadaşımız kullanmış ki Sigma'nın 2 leri yazamadığını söylüyor, Sigma'lar Alman malı.
Ben, aynı ekranda cok görüntüden yanayım, dolayısıyla AS markasının gri renkli digital km. saatini almayı düşünüyorum. ( 15.YTL ) Kullanan varmı ? Memnun mu ?
İçinde kendi ışığı yanan digital saati ne zaman üretecekler acaba ?

Merhaba Turhan Abi,
Hem Anıl,hemde ben senin o dediğin saatlerden kullanıyoruz.Şimdiye kadar bir problem yaşamadık.Tam hatırlayamıyorum ama alışveriş sitelerinden birinde no name,kendinden ışıklı ve kablosuz bir km saati görmüştüm.Fiyatıda uçuk değildi.Açıkcası emin olamadığım için almamıştım.

:)

oooo...süper bi alet..fiyatıda çok iyi ama:)

http://images.amazon.com/images/P/B0007NKI70.01-AV2NFZALGJQFX._SCMZZZZZZZ_.gif

Price: $129.99

Tabiki Cateye OS1 ( Grafik bile verebiliyo haftalık,aylık,yıllık )

AS411 diyorum arkadaşlar.. hangi km saati başlığı altında notum var, fotoğraflarını koydum ve özelliklerini yazdım..

Sigma 1200 kullanmaya başladım...
2 rakamını cidden komik gösteriyormuş... :)

Valla ben de cateye dedim, şimdiye kadar kullandığım hiç bir ürünü bana sorun çıkarmadı.

OS1'in fiyatı ne kadar.?bi de sıgma BC1600 nasıl kullanışlı mı?

Ben de As 411 aldım. Fiyat/Performans iyi.

As 818 kullanıyordum... Ama yağmurda hemen bozuluyor ya da içi buğulanıyordu... Çok güneşli havalarda da görüntü siliniyor, okunmuyordu... Şimdi sadece saat olarak kullanıyorum ama, saat de ileri gidiyor... Yeni km saatim Sigma Sport 1600 ... Şakır şakır yağmur altında saatlerce kullandım, hiçbir sorun çıkarmadı... Yazıları büyük olduğu için, benim gibi yakın gözlüğü kullananlar için de çok iyi... Çünkü rahatça okunuyor...

Back