Castello Professional AT-200 Restorasyon

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mariokaldato
Olur ama işlevsel olmaz abi. Mesela 25 km hıza ulaştın. Artık dropbardan tutup yardırayım diyorsun ama o da ne? Vites kolları yok :D yani dropbardan tutarken anca mevcut hızı koruyabilirsin. Hızını arttırmak için vites kullanamazsın. Önce vitesi sona atıp sonra Dropbara yapışırsan da vites sert gelir enerji boşa gider :rolleyes:

Scudo

mehmet9090

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba bende castello dominator toplamak istiyorum. size ulaştım siteye üye oldum yardımcı olur musunuz

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
merhaba bende castello dominator toplamak istiyorum. size ulaştım siteye üye oldum yardımcı olur musunuz
Foruma hosgeldiniz diyecem ama tekrar aktiv olacakmisiniz orası meçhul.

yardim istiyorsunuz ama sordugunuz soruyu ne takip ediyor nede sorunuz ile ilgileniyorsunuz. Insan bir sey soruyorsa onu birazda takip eder, buraya üye olmayla sorun hal olmuyor.
Bakin @Can Çelik arkadasimiz size adam gibi cevap vermis ama sizden tik yok, bu yaptiginiz dogru degil ve insani bence enayi yerine koymak gibi birsey oluyor.

Kusura bakmayin yorumum biraz sert olabilir ama böyle foruma bir soru sormak icin üye olup ve birdaha foruma ugramayanlar cok.

mehmet9090

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba iyi haftalra castello dominator bisikletim vardı 90 larda aynısını toplamak istiyoroum anı olsun diye.
siteyi yeni yeni kullanmayı ogreniyoroum

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.834
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@mehmet9090 Ne konuda yardıma ihtiyacın var söylemeyeceksin sanırım :koptum:

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.669
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
@mehmet9090 Ne konuda yardıma ihtiyacın var söylemeyeceksin sanırım :koptum:
Aslında ihtiyacını belirtmiş, cevabını almış:

Sonrası zamanla. Yardımcı olunacağı bilgisini aldı. Bisikleti temin etsin, restorasyona başlasın, takıldığı yerleri yazar elbet.

Darlamayın adamı, korkutacaksınız forumdan :)

mehmet9090

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
temiz gövde arıyorum iki tane sahibinden com da buldum. daha temizi bildiginiz varmı? daha sonrada parçalarını soracagım tek tek toplayıp sıfır gibi yapmaya calısacagım
bu sitede daha once bir kişi sıfır terminator almış fakat onun govdesini kullanmamış ona da ulaşmaya calısıyorum

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.669
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
temiz gövde arıyorum iki tane sahibinden com da buldum. daha temizi bildiginiz varmı? daha sonrada parçalarını soracagım tek tek toplayıp sıfır gibi yapmaya calısacagım
bu sitede daha once bir kişi sıfır terminator almış fakat onun govdesini kullanmamış ona da ulaşmaya calısıyorum
Sahibinden'dekilerin linki var mı? Komple bisiklet olarak buldum ama kadroları göremedim.
Yeterli mesaj sayısına ulaşıncaya kadar adresteki protokolün harfleri arasına boşluk koyarak (ht tps:// gibi) paylaşabilir ya da ilan numarası yazabilirsiniz.

mehmet9090

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.669
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Benim görüp "komple bisiklet olarak gördüm" dediğim de buydu.

(link)

İlan sahiplerinin "alınabilecek en güzel ürün" edasıyla yazmalarına bayılıyorum. Bence güzel görünüyor.

İlanda V denmiş ama cantilever frenli. Ben cantilever freni hiç sevmiyorum ama orijinallik adına korunması lazım sanırım.

Yeni alacaksanız Terminator'lere de bakın.

Son düzenleme:

mehmet9090

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
benim dominator bisikletim o renkti. temiz bir govde bulsam çiziksiz terminator yada dominator. sonra orjinal parcaları yenileri yavas yavas bulucam. tamamıyla orjinaline uyumlu yapmak istiyorum.

mehmet9090

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
castello dominator orjinal lastiği hangi marka idi kenarları sarı olan lastik resimdede atacagım. bulmaya calısıyorum bulamadım

Dosyalar

inoperales

Üye
Tepki
1
İsim
Ovidio Palomino
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Orijinal parçaları bulmak zor olabilir ama imkansız değil. İnternette ve bisiklet forumlarında arama yapabilirsin. Ayrıca, bisiklet tamircilerine sorabilirsin. Belki onlar da sana yardımcı olabilirler.