Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

omursurme

Üye
Tepki
24
İsim
Ömür
Bisiklet
Carraro
@mehmetozgurcansu Selamlar, çok memnunum , lastikleri henüz yağışlı bir havada sürmedim ancak kayabilir gibi geldi bana da. Kuru zeminde problem yok . Sonuç olarak geneline baktığımız zaman kesinlikle tavsiye ediyorum.

Scudo

Revolutions

Aktif Üye
Tepki
139
@omursurme Selamlar. Suluk vw kafesi tamam . Hatta aynı renk güzel bir corap vardı bende size onu tavsiye edeyimsu an 12 tl idi.Ayagı sarısı vs cok guzel :)

(link)

Yalnız kask konusunda kararsızım. Sizin kask ile asagidaki kask arasında kaldım.Sizin kaskın kayısları beni rahatsız etti sanki acaba ayarlayamadım mı. Sizin tecrübeniz nasıl ?

(link)

Birde iç lastik yedeği olarak asagidaki secenek bize uygunmudur ?

(link)

Tepki
48
İsim
mehmetozgurcansu
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Revolutions
(link)
Bu kaskada baka bılırsın ben aldım harıka cok rahat

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
3 aylık bir arayış, araştırmalardan sonra sonunda uygun ve kampanyalı bulunca sıfır almaya karar verdim.
Carraro Sportive 227 2018 model bisikletimi hapsiburada dan 1840 TL ye aldım ve aranıza katıldım. 100 TL chip para ve 9 taksitle. :)
Ön arka aydınlatma, mini pompa, sele jel dolgulu kılıf, çamurluk seti, arka bagaj disk fren uyumlu ve heybelikli, fosforlu carraro yazılı kadro zincir koruyucu, ışıklı şifreli kilit 12x120 ve zil aldım.
Ön aydınlatma pek hoşuma gitmedi bu nedenle daha güçlü bi model ile yenileyeceğim. Ayrıca yol bilgisayarı ve matara kafesi ile güzel bi matara ile aksesuarlarımı tamamlayacağım inşallah. Birde cep telefonu konulabilen bi kadro çantası lazım.

Bunun yanında bisikletçiden alındığında binilmiş, öyle evde yatmış sıfır ama ikinci el bir Bianchi RCX 529 model bisikletide letgoda bulunan bir ialn üzerine gidip büyük oğluma aldım. Bayii fiyatı 1400 TL olan bisikleti 900 e aldım.
Hayırlarla kazasız belasız bineriz inşallah.

(link)

(link)

(link)

(link)

Önce apartmandaki bisiklet parl yerine park ettim. Sonra çocuklar çizer bi şey yapar diye dairemin önüne çıkardım.

(link)

(link)

Buda Bianchi

(link)

(link)

Arka aydınlatmayı sele altından söktüm. Isıtıcı uç ile güzelce ve nazikçe ona bir delik açtım. küçük bi vida ve somon ile bagajdaki arka ışık yerine vidaladım. Hafta sonu küçük oğlumla turladık. Bu fotoda arka ışık bagajda

(link)

Bisiklet ağabeyinin ama en dip sele ile rahat sürdü. Şimdi sıra onda.
s kadro bi 26 jant da ona alınacak :( Battum ben :)

(link)

Tepki
48
İsim
mehmetozgurcansu
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
hepsı buradakı lınkını atabılırmısınız rıca etsem bu renk gozukmuyor

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evet bu renk yok. Mavi - siyah 51 yazan var. Onu sipariş geçtim. aslında o rengi istedim ama 2018 model bu renk geldi :)

Direk hesabımdan, siparişlerime girip link aldım. Ama fiyatı 2079 olmuş :(

(link)

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mehmetozgurcansu

Bu var ama 46 ve 54 kadro var.

(link)

Tepki
48
İsim
mehmetozgurcansu
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ismailht61 dogru resımdekı eskı renk bende alıcam fakat daha gelmemıs accell beklıyorum fıyatı uygun gelınce sıparıse nıyetlendım o yuzden sordum neyse bayıden alıcaz tesekkur ederım yazınız ıcın bısıkletle ılgılı surus yorumlarınızı yazarsanız okurum

@ismailht61 ben sport sehır ıstıyorum

@mehmetozgurcansu
lastıklere dıkkat edın kayıyormus cst olması lazım

smalkaya

Üye
Tepki
19
İsim
İsmail
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar 323 ün sele si 40 50 km den sonra ağrı yapmaktadır sizce sele kılıfı alsam olurmu

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Eski renkler bulunduğunuz yerdeki bisikletçilerde elinde kalan varsa olur. Oda boyunuza uygun kadro bulmak zor olur diye düşünüyorum.

Sitede artık indirim yaz sonu olur kanımca. Malum haftaya karne haftası. Sezon başladı.

Lastik konusunda uyarınızı dikkate alacağım. Saolun.

Bisiklet yorumum. Valla bunca yıl bu işi profosyonellerinden okuyarak yapmadım. Çocukluktan beri bisiklet binerim. 94 Model bi ihlas bisan var. Babam gazete kuponu ile almıştı. Bu güne kadar her yaz çocuklarla onu sürdüm. sıkıldım. adam gibi bi şey alıp bineyim dedim.
Ama yağ gibi akıyor. Fazla yormuyor. Aksesuarlar ağırlığını arttırdı bunun farkındayım. Kilitli maşanın gidonda olması çok hoş. Giderken bile açıp kapatabiliyorsunuz. Lastikler ince olduğu için yol bisikletleri gibi pek konforlu değil. Yada alışmadık sanırım henüz. Sele bayağı acı veriyor. Bu nedenle jel kılıf aldım. Vitesler çok güzel. Tık tık. Hiç böyle kaliteli bi şey sürmediğimden sanırım benim yorum :)
Tafaş şahinden mercedes e 200 e geçer gibi :) Arka arttırıcıda (deore) kuran yetkili servis sorun var dedi. Üretim hatası olabilir. ayar çekti. biraz bin ayarlayayım olmadı garantiden değişiriz dedi. Frenler çok güzel. Sessiz güzel bi bisiklet. Amortisörün sertlik ve yumuşaklık ayarıda mevcut.

Çamurlukları tavsiye etmiyorum. Kesmek filan gerekiyo. Bi yeri ayarlasan öbür taraf tutmuyor. Bayağı uğraştırdı.
Artı ön maşaya uygun değil. Bu nedenle maşada bulunan deliklere taktık ama. Sallanıyor. Arada tekere sürtüyor. Arkada sorun yok. Yer var.
2017 modellerde gördüm. Adam zefal takmış ama onların maşa farklı sanırım. Uygun olmuş bisiklete.

Ben bunu almıştım. (link)

Tepki
48
İsim
mehmetozgurcansu
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ismailht61
Cok tesekkurler bılgıler ıcın ıyı surusler :)

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Buda zefal : (link)

@mehmetozgurcansu
Rica ederim. Sizede. Sormak istediğiniz bi şey olursa özeldende yazabilirsiniz. Bilgim dahilinde yardımcı olurum.

Tepki
48
İsim
mehmetozgurcansu
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mehmetozgurcansu
Zefaller cok guzel urunler bende alınca dusunuyorum almayı camurlugu

@ismailht61

tamamdır eger olursa yazarım

omursurme

Üye
Tepki
24
İsim
Ömür
Bisiklet
Carraro
@Revolutions hayırlı olsun :harika:
Çorap güzelmiş gidince ona da bi bakayim. Kask kayışlarını ve arka kısmını ayarlayınca sorun olmuyor. Sizin gösterdiğiniz ile ben de arasında kaldım ama onun M ve L bedeni de uymadı bana. Aldığım tam olunca ve görünüm itibariyle de daha çok beğenince onda karar kıldım. İç lastik ise hiç bakmadım :)

istinye

Üye
Tepki
0
2015 model sportive 227 buldum, sıfır ürün,michelin lastikli modeli, 9 taksit 1700 tl, sizce alınır mı?

Devilsbutcher

Daimi Üye
Tepki
404
İsim
Tuncay
Bisiklet
Carraro
@istinye

Bence pahalı hocam. Geçen 2018 modelini yine taksitle 1875 e alan bir arkadaş yazmıştı foruma.

Bende 2015 sıfır 327 aldım ama fiyatı çok cazipti.

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Devilsbutcher

2018 i 1840 aldım hepsiburadadan.

@istinye Aslında özellik olarak fark yok. Sevdiğiniz bir renk ve size uygun bir kadro ise biraz daha pazarlık edin bence.