Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Tepki
1
@MalatyalıND Anladim hocam , buralarda az bozuk yollar var bazi yerlerde duz saglam. Ve bulundugum yer işe gidip gelmem giderken yokuşdan aşaya gidecem. Belki hiz konusunda hizli gidebilir. Bu durumda V fren sistem mi almaliyim yoksa H sistem mi almaliyim. Ve bunlarda kitlemeli maşa varmi varsa hangi model de var.

Scudo

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Muhammedd32 Hocam v fren almanızda fayda var hidrolik disk fren ek ağırlık yapar çok da fark etceğini sanmıyorum sizin kullanışta

ASAP Rocky

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
@ilberto
Gidon boğazını değiştirmişsiniz sanırım model nedir?

ilberto

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
İLBER
Bisiklet
Canyon
@ASAP Rocky Uzatmak için satori heads up 2, gidon boğazı için Pro Lt 110 mm ayarlanabilir olanı taktım.

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Muhammedd32 Ben almayı düşünüyorum hakkında pek kötü yorum duymadım şahsen ama alcaksan bence benim gibi 2018 i bekle 2017 eylülünde çıkıyormuş sanırım 2018ler piyasaya

• Beğen
Tepkiler: Muhammedd32

Kelaynak

Üye
Tepki
5
İsim
İbrahim
Bisiklet
Carraro
Carraro sportive 221 ile aranıza katılmış bulunuyorum, 224 almayı düşünüyorudum ama 2. El 221 buldum ve başlangıç seviyesinde çok farkedecigini düşünmediğim için tereddüt etmeden aldim. Bu sitenin ve bu başlığın da katkisi oldu carraro tercih etmemde. İnşallah bir heves olarak kalmaz ve bu sporu uzun yıllar severek yaparım...

• Beğen
Tepkiler: oys14
Tepki
1
@Afyon35 haydaaa :) 2018 De çıkacak olan bisiklet ozelliikleri nasil? Fiyatlar ne olur. Bütcem 1400-1500 beklersem degecek mi?

@MalatyalıND bisiklet hakkinda bilgim olmadigini için onu secmistim çogu kisi onu kullaniyor herkeste memnun.

Galois

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Carraro
Bende 327 aldım.46 kadro ve tam olarak ağırlıgı 12.800.Ancak küçük bir şehirdeyim tek bisiklet servisi var o da biachi o sebeb ile de carraro da karar kıldım da vites ayarları çok da iyi olmadı :( arkadaş iyi niyetliydi ama viteste bazı sesler geliyor bu durum keyfimi kaçırdı youtube videolara bakıyorum bakalım artık kendim yapabilecekmiyim :) gerçi elim de hiç bu işlere yatkın değildir.

Galois

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Carraro
@Kazım kuru55

Aynen vites değiştirirken ön ortadaki dişli takırtı yapıyor.Ayrıca arka dişli de bazen vites atmıyor sonra iki vites birden atıyor.

Galois

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Carraro
@Kazım kuru55
Çözümü kolay mı yapılabilir bir şey mi üstad yoksa arızalı ürün mü acaba ? Tabii sizde görmeden yorum yapamıyabilirsiniz.
Birde pedal hep aynı konuma gelince bir takırtı yapıyor az da olsa ses çıkarıyor.

Poseidon

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Carraro
@Galois
Çözümü kolay. Siz de yapabilirsiniz.
Ön attırıcıya komut verdiğiniz vites kolunun vites teli ile birleştiği noktada vidalı bir sistem vardır. Öncelikle orjinal konumunu iyice bir görün, belleyin. Sonra her seferde aynı yönde 1er tur çevirerek vites değişimini inceleyin. Eğer daha da kötüleşti ise ters yöne çeviriyorsunuz demektir. Kaç tur çevirdiyseniz o kadar geri alıp orjinal konuma gelin. Bu sefer de diğer yöne doğru aynı mantıkla çevirerek doğru noktayı bulun ve orada kalın.
Eğer vitesinizde bariz bir ayar hatası yoksa bu ince ayar ile 1 kaç tur çevirerek düzelecektir muhtemelen.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Galois

bitinya_s

Aktif Üye
Tepki
187
Bisiklet
Carraro
@Ersz45 Hocam harika bir şey yapmişsiniz. Öğrencielrinizi bisiklete özendirmeniz çok güzel. Tebrikler.

Ersz45

Üye
Tepki
20
@bitinya_s hocam teşekkür ederim..23 ogrencimle 15 kmlik bir turdu inşallah devami gelecek.[emoji4]sizide bekleriz hocam bidahakine[emoji106]

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Muhammedd32 Hocam geçen seneyle bu sene arasında kalsam şahsen ben bu senenin ürününü alırdım hem üstüne her sene yenilik ekliyolar fiyatta da çok değişim olcağını sanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: Muhammedd32