Carraro Kullanıcıları Kulübü

Tepki
22
İsim
Cemal
Bisiklet
Carraro
Merhaba değerli dostlar herkese sağlıklı pedalllamalar, benim Carraro sportive 227 bisikletim var ön aynakol SHIMANO ALTUS M371 48x36x26, arka ruble ise 11-34 günlük kullanımlarda birde yokuşlarda yoruyor, ön ve arka dişlileri hangi modelle değiştirirsem daha sağlıklı olur sizce?

Scudo

appendix

Forum Demirbaşı
Tepki
1.087
Bisiklet
Bianchi
@predator82d ben de arka ruble 14-28 (daha önceki bisikletimde de aynıydı) ve 100kg üzerindeyim ve yokuş çıkıyordu...sizin rubleniz güzel, ayrıca değiştirmek isterseniz arka aktarıcınız değeri desteklemesi lazım (arka aktarıcı önemli- desteklemez ise değiştirmek gerekir)

• Beğen
Tepkiler: Anıl Erdoğan

kulebey

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Giant
mrb arkadaşlar sportive 227 kullananlar nasıl bilirler artıları eksileri nelerdir _?
ağırlığı ile ilgili kaygılarım var kullanan arkadaşlar ağırlığın dezavantajını yaşıyormu acaba ?

Tepki
34
İsim
Lütfi Murat Balıkçı
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de 105 setli bir 032 ile aranıza katıldım. Şuan jant bakıyorum. Şekli ve rengi benim için ilk etken oldu şuanda da gayet mutluyum. Jant önerilerinize de 2. El olarak açığım.

Dosyalar

Tepki
5
Bisiklet
Whistle
Merhaba arkadaşlar uzun süredir Salcano xrs 02 105 kullandıktan sonra Carraro cr062 modeli yol bisikleti aldım ve 150 km civarı kullanma imkanım oldu. 28 nisan da yaklaşık 200 km lik bir tura çıkacağım ve gerçek anlamda test etme imkanı bulacağım.

Dosyalar

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@SonSelim hocam kojac lastiklerden memnun musunuz? bende 321 var bir çift alayım diyorum alete. çifti 240 tl ye geliyor değer mi.asfaltta performansını arttırmak istiyorum

Son Selim

Daimi Üye
Tepki
482
İsim
Selim A.
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Desert Fox Geçen sene satın aldığım Carraro Sportive 330'un üstünde geldi, 28 jant, 700x35, Schwalbe Kojak. Gayet iyi, memnunum, 500 km kadar oldu, herhangi bir sorun yaşamadım. Ağırlık: 330 gr. Hafif ve akıcı. Patlamaya karşı özel RaceGuard zırh tabakasına sahip. Tur ve şehir bisikletlerinde kullanıyor genellikle...

Bu arada @mariokaldato da kullanıyor aynı lastikten, bir de ona soralım, nasıl abi lastikler?

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@SonSelim bizim yollarımız çukurlu,yamalı,bazı yollar çakıllı asfalt olunca lastikler çabuk eskir mi diye korkum var yoksa almak istiyorum

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese iyi akşamlar. Ben yaklaşık 2 ay kadar önce yeni bir bisiklet aldım. "(link)" olarak isimlendiriliyor kendileri. Ben bu bisiklete dropbar gidon takmak istiyorum şuanda. Acaba yapılabilecek bir şey mi? Maliyet ne kadar olur aşağı yukarı?

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

loran123

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Herkese iyi forumlar, bugün bisikletçiye gittim ve arka göbekten ses geldiğini, değiştirmem gerektiğini söyledi. Bana rulmanlı alırsam daha iyi olacağını söyledi ve ben de o görüşteyim. Fakat internette bisikletime uygun ucuz yollu bir tane bile göbek bulamadım, önerilere açığım şimdiden teşekkürler.

Bisikletim bu.

(link)

Patron

Üye
Tepki
17
İsim
Mehmet
Bisiklet
Carraro
Selamunaleykum arkadaşlar,
Uzun araştırmalar sonucu Carraro flexi almaya karar verdim. İnşallah en kısa zaman da gidip alacağım. Ancak ilk kez bisiklet alacağım için neresi daha uygun ? Neresi benimle daha iyi ilgilenir? Sirkeci mi Kadıköy mü? Varsa başka alternatifleriniz değerlendirebilirim.

Tepki
0
İsim
Fatih ÇELİK
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar benim şu an 27.5 jant carraro mtb bisikletim var 21 vites hidrolik firen ben bunu ayna kolunu tek yaprak yapmak istiyorum yapan veya bilen biri varmı yapsam sorun çıkarırmı ikincisi arka dişliyi büyütmek istiyorum 8 li yada 9 lu gibi olurmu yapabilirmiyim

Ned Stark

Giant Escape 2
Tepki
153
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
@Patron
Her iki yerede uğra mağazalara bak konuş pazarlık yap fiyat al ona göre hareket et ne kadar çok mağazaya bakarsan o kadar daha iyi senin için pazarlık açısından

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@loran123
Fiyat konusunda başka mağazaları da gezip bakmanda fayda var fakat ilgi konusunda ben Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan Bike & Outdoor adlı mağazayı tavsiye ederim. Her konuda çok yardımcı oluyorlar bizde arkadaşımla 2 adet manifesto aldık. Bisikletten de satış sonrası hizmetten de çok memnunuz. En kötü 3 haftada bir uğrayıp kahve içiyoruz bisikletimizin bakımlarını yaptırıp yola devam ediyoruz.

mymncq

Üye
Tepki
0
İsim
Yasin
Bisiklet
Carraro
İkinci el Carraro Sportive 225 bisiklet aldım, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Sele borusunu değiştirmişler sanırım, 3 gün uğraşarak zor çıkardım. Yeni çift civatalı sele borusu almak istiyorum. Ancak, orjinal sele borusunun çapının kaç mm olduğunu bilmiyorum. Sele borusu çapının kaç olduğu konusunda bilgisi olan var mı?

selsen

Üye
Tepki
0
İsim
Selçuk
Bisiklet
Carraro
Merhaba,
Yeni üyeyim,
CARRARO TROYA BY AYDAN ÇELİK
NEXUS 7-V VB 20”
almayı düşünüyorum, bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

anx1ety

Üye
Tepki
0
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Carraro
Dün aldığım carraro daytona 2927 garantisi kayboldu. Arkadaşlar dun aldığım bisikletimin garantisini kaybettim ne yapabilirim?