Carraro Kullanıcıları Kulübü

Scudo

Ersz45

Üye
Tepki
20
Sportive 224 siparişi verdim bugün..uzun arastirmalarim sonucunda karar verdim.bu bisiklet icin önerilerinizi yorumlarinizi bekliyorum..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

redbl

Üye
Tepki
1
İsim
murat
Yaklaşık 2 ay önce sportive 330 modeli aldım. Pazar günü ilk sürüşümü yaptım. Ama üç kez zincir attı. En soldaki plastik parçayla mekanizma arasına sıkıştı. Çıkartıp takana kadar bayağı uğraştım. Alırken bu vites sistemi için şöyle üstün böyle üstün diye yorumlar okumuştum. Üstünü buysa normal vites sistemine sahip olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun. Bir daha atmaması için ortalarda kullandım. Attı mı, atacak mı, ya atarsa diye sürekli tedirgin olmak can sıkıcı.

Amor16

Üye
Tepki
25
İsim
Emre
Bisiklet
Carraro
Sonunda bende karar vererek aldım spot. 225 2017.

biraz dan öte baya ağır geldi :)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım

Furkan124

Üye
Tepki
8
İsim
Furkan
Bisiklet
Carraro
Hayırlı olsun

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yetkin

EAT- DRİNK -RİDE
Tepki
258
İsim
Yetkin K.
Bisiklet
b'Twin
Sportif 321 kullanan var mı aranızda. Bir yakınım için bakıyorum. Spor yapma amacıyla almak istiyor. Sizce iyi midir?

Furkan124

Üye
Tepki
8
İsim
Furkan
Bisiklet
Carraro
@Yetkin
Sportif serisi iyidir çabuk hızlanır isteersen birde 224 e bak

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

naaxia

Üye
Tepki
0
İsim
soner eruz
Sportive 227 alıcam bacak boyum 73 cm kadro boyu 45 mi 50 mi almam lazım lütfen yardım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

can.apr

Üye
Tepki
3
İsim
Can Apr
Bisiklet
Diğer
selam arkadaşlar 2-3 haftalık araştırmalarım sonucu bugün hiç araştırmadığım bir bisiklet olan carraro daytona 2724 hd modelini aldım, doğrumu yanlışmı tercih yaptığımı zamanla göreceğim. şuana kadar bianchi rcx 427 , whistle miwok 1637 ve salcano astro 27,5 modellerini araştırıyordum, bugün hiç düşünmeden bunu seçtim niyeyse.. şimdi tek eksik kalan aksesuarları kaldı, kask, eldiven, kilit, fener, yol bilgisayarı vs.. uygun fiyatlı olanlardan (öncelik yurtdışı) önerirseniz sevinirim..

lercan2000

Üye
Tepki
45
Carraro 062 2017 vs triban 540 vs ktm strada 1000 tiagra grupset .....sizin seciminiz ne olurdu ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lercan2000

Üye
Tepki
45
Arkadaslar carraro race 062 2017 mi yoksa btwin triban 540 mi yorumlarinizi bekliyorum. Carraro 3450 tl triban 540 3200 tl

lercan2000

Üye
Tepki
45
@Sancak
Ustad bize uzun 062 nin uzun donem kullanim deneyimlerini soyleyebilirmisin .....saygilar

lercan2000

Üye
Tepki
45
@Weon
Dogru diyorsun o zaman bu formu takip etmiyorsa ustad degil[emoji1]

erc00

Üye
Tepki
1
İsim
Ercan
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar Carraro sportive 227 almayı düşünüyorum 2017 model kullananlar memnun mu? Yaklaşık o bütçe de önerebileceğiniz başka bisikletler var mı şimdiden teşekkürler

Tepki
0
İsim
Hakan
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar önerdiğiniz yol bilgisayarı varmı

MTurkoglu

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Carraro
@can.apr Hayırlı olsun.Yol bilgisayarını telefon üzerinden hallediyorum road bike,strava programları işlevsel bence yeterli şuanlık.Kask,eldiven,tamir kiti vs. için decathlona bakabilirsin uygun fiyatlı kasklar var 100-140 TL arasında fener içinde banggood.com bakabilirsin ürün çeşiti oldukça ve ülkemize nazaran fiyatlar iyi.Kilit içinde ABUS'un bisiklet kilitleri var henüz kullanmadım onumuzdeki hafta almayı planlıyorum.Motorcular genellikle bu markadan memnun.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçen yaz Kron xc500'ün çalınması üzerine bugün kafaya koyduk bisiklet almayı, çıktık dışarı. Önce decathlona baktık orda tam rockrider 540ı 1500tlye alacakken vazgeçip bir de bisikletçilere gidelim soralım dedik. Aslında mtb modellere bakıyodum ama kendi kendime bir kere de şehir deneyeyim diyip çok ani bir şekilde sportive 227yi aldım. Dün 2-3 km sürme şansım oldu. Öncelikle elciklerini beğenmedim eli çok aşındırıyor neden anlamadım ama değişmesi lazım. Bir de selesi selle royal in shadow modeli. Biraz rahatsız etti dün belki uzun zamandır sürmediğimdendir bilmiyorum. Bir de şehir bisikletlerine göre biraz ağır sanki disk frenden olabilir.. Alacaklara da tavsiye ederim ben çok beğendim memnunum.
Şimdilik çok fotoğrafı yok bugün inşallah çekmeye gidicem ondan sonra bol bol foto atarım :)
Maşa: Suntour NEX 63mm gidondan kitlemeli. Havalı olabilir çünkü tümsekten geçerken baya hava sesi geliyor.
Arka vites: Shimano Deore
Ön vites: Shimano Altus
Lastik: Lastikler hoşuma gitti özellikle kronunkilere göre çok iyi. Cstnin patlama korumalı reflektörlü lastiği var.
Frenler: Ön Arka hidrolik disk fren.
Sele: Selle Royal Shadow
Bir de ayarlı gidon boğazı var.

Dosyalar