İnceleme Carraro CR Race 052

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Türka¥ Tasarım karşıdan çok hoş ama kaynak izlerini neden yok edemiyorlar ki :(

@Şeffaf Zamladıklarında alımların sayısal olarak azalması beklenirken artışı onları da şaşırtıp şımartıyor ve sürekli zamlayıp kendi kârlarını arttırken bizleri düşünen olmuyor

Scudo

Pherserd

Üye
Tepki
15
İsim
Alkım
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
carraro 52deki truncu renk berbat bence bendede var ve çok kötü gözüküyor tüm güzelligini bozmuş turuncu

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Şeffaf

Aynen fiyatlar maalesef öyle. Kadro boyu sorunsalı yüzünden bir kaç defa vazgeçtim. Yaklaşık 2 aydır Manisa'da çalışıyorum bir gün fırsat bulursam Accell Fabrikasına gidip bakacağım. Hem fiyatlar niye bu kadar uçtu hemde kadroda benim gibiler için neden 60 veya üzeri kadro olmadığını soracağım. Piyasada ne tutuluyor basıp geçiyorlar. Hiç AR-GE çalışması yapmıyorlar. Yani yeni yıla yeni model getiriyorlar dıştan bakınca rengine kadar aynı bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: metalikfb

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@MakRoHakikaten ya. Bize de haber ver olur mu. Özellikle de niye bu kadar pahalı kısmını.

• Beğen
Tepkiler: MakRo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
052'nin fiyatı 3800 olmuş Y U H !
Türkiye'nin özeti işte... Artık ilk sayfadaki 1989 TL'lik etikete bakıp hep beraber ağlarız.
Bisikleti hala kullanıyor olsaydım şuan 500-600 kar ile satardım herhalde.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
İlk post tarihi 2014. Bisiklet fiyatı. 1989 TL.
Aradan geçen 4 senede, fiyat ikiye katlanmış neredeyse. Yıllık %20 zam görüyor demek yanlış olmaz.

Carraro. Yılda %20 zam.
Terk ne yapsın? Ya Pinarello? Specialized?
Yılda ne kadar zam yada o kadar haklı adamlar.
Enflasyonla top yekün mücadele edip hiç bir şey almayacağız bu gidişle. Daha doğrusu alamayacağız.
Düşündürücü!!!

• Beğen
Tepkiler: Mehmet 38

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Şeffaf Carraro da parçalarını dolar ile yurt dışından alıyor aralarındaki kalemi uçuran fark ülkemizdeki temsilcilerin kâr yüzdesi bence

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Şeffaf

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@Afyon35Biraz daha "az açgözlü" olsalar aslında sürümden kazanıp belki de daha fazla kar edecekler.
Gel de anlat...

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Afyon35

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Şeffaf Katılıyorum hocam
Bir de x firma y ürününü 100 liraya satıyor ve bu ürünü dolarla alıp kârını koyup satıyor dolar %10 artıyor ürün 130 lira oluyor halkın çoğunluk kesimi daha da zamlanmadan alayım diyor satışlar artıyor firma şaşırıyor sonra bir daha zam daha önceden almayı düşünüp zam geldi belki indirim olur diye bekleyenler de yeni zamma şaşırıyor ve daha da atmadan alayım bekledim zarar ettim diyor ve zam ile satış doğru orantıda artıyor bu da x firmasını şımartıp sadece kendini düşünen bir firma olmasını sağlıyor halbuki ilk zamda almayı kessek eli mecbur kârını azaltıcak ve yine sürümden kazanacak ama anlatamıyoruz ne firmalara ne de halka

• Beğen
Tepkiler: FatihFurkkan

dkelleci

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Doğan Kelleci
Bisiklet
Carraro
Merhaba, 2016 model mavi tasarım 052 kullanıyorum. Geçen gün arka jant telinin biri kırıldı. Alacağım telin uzunluğu ne olmalı? Net bir ölçü bulamadım.

Kendim evdeki metre ile ölçtüğümde 28 cm civarı görünüyor. Tel cetveli olmadığı için net bir ölçüm yapamadım tabii.

Tepki
75
İsim
Ali göktaş
Bisiklet
Bianchi
2017 cr 52 kumpas frenli karbon maşalı modeli kullanıyorum ağırlık ölçümü yapma imkanım yok bisiklette sorunlu olan kısım jantları hem akıcılığı iyideğil hemde ağır

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fiyat 4200 olmuş hayırlı olsun.

mutlux

Üye
Tepki
4
İsim
Mutlu
Bisiklet
Carraro
Az daha elimdekini 2000 tl ye satiyordum

• Beğen
Tepkiler: mmakif

Smh

Üye
Tepki
114
İsim
Semih ARSLAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende 052 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar memnun mu acaba?
Ortalıkta bir 2018 model disk frenli var bir de yeni 2019 modellerini görüyorum hangisi daha mantıklı?
Yoksa şu anki 4000 - 4200 fiyat bandına değmez mi?

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Berke
Bisiklet güzel duruyorda, o ayna kolun görüntüsü hoşuma gitmiyor,metal rengi olarak sanki klasik bir hava veriyor ama kadronun rengi ve hatları daha sportif durduğundan ikisi çatışıyor.

mmakif

Aktif Üye
Tepki
321
İsim
Mehmet Akif
Bisiklet
Ümit
@Smh Ben kullaniyorum 2018 haziraninda aldim memnunum ama ben de pahaliya aldim siz çok daha pahaliya almiş olacaksiniz. O kadar vermeyi gözden çikardiysaniz bence 2. Ele daha güzel bisikletler bulabilirsiniz.

Fiyat hakkinda degil ama bisiklet hakkinda sorulariniz olursa cevaplayabilirim fiyat size kalmis ins gönlünüze göre bulabilirsiniz :harika:

Smh

Üye
Tepki
114
İsim
Semih ARSLAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mmakif

Şimdi sadece Carraro'da artmadı fiyatlar sora, tiagra setli bisikletlerin genel ortalaması o kadar. Ben peşin alacağım için biraz pazarlık yapıp öyle alacağım. Yine de yüksek mi fiyatlar yüksek ama seçimden sonrası daha karanlık olduğu için önümüzdeki ay almayı düşünüyorum.

Ben ikinci ele çokta sıcak bakmıyorum, ki zaten baktırmıyorlar da sıfıra yakın fiyatlar istedikleri için mantıklı bir alternatif de görmedim açıkcası. Belki denk gelsem değerlendiririm. Ben şimdi 2 yıl şehir bisikletine bindim, 70-80 km'lik turlarda yaptım, akşamları 20-30 km'lik turlarda. Bunu da o tarz kullanacağım yine. Beni 2-3 yıl üzmeden taşırsa iyi olur. O yüzden bana deneyimlerine göre artılarını eksilerini vs söylersen sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: mmakif ve MakRo

szerA

Üye
Tepki
67
Bisiklet
Canyon
Agustos’da 2018 modelini almistim. Yeni sattim. Bana kalirsa guncel fiyatlar cok pahali ama marka ile ilgili bir durumda cok yok. Genel olarak kurdan oturu herseye zam geldi.

• Beğen
Tepkiler: MakRo

talhaft

Üye
Tepki
1
İsim
Talha A.
Bisiklet
Carraro
@szerA
Selamlar. Kaça sattınız acaba ve kozmetik görüntüsü 10 üzerinden kaçtı? Piyasayı bilmediğimden soruyorum.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

eSEOZdee

Aktif Üye
Tepki
107
@talhaft
Kullanıcının ilanlarından inceleyebilirsin 2600 e son demişti bana, izin günüme denk gelene kadar satıldı. :D. Arkadaş çok uyguna verdi, o temizlikte o fiyata bulman imkansıza yakın.+ jantlar rulmankı profil jantlarla değiştirirlniş, lastik yeni. Şuanda imkansız yani o fiyata arkadaş çok uyguna vermişti

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı