Carraro CR RACE 032(Road Runner)

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
@murat uludağ

Aynı serinin 022 sini kullanıyorum.Sizden farklı benimkinde Campagnolo xenon vites seti var.Sanırım Lugano lastikler var.Bu lastikler yarılmaya ve dolayısı ile sivri objeler dışında patlamayada musait.Bende ilk başta patlak ile çok uğraştım.Şimdi başka lastik kullanıyorum Ama bende size Continental 4S önerebilirim.Ayrıca Carraro jatları çok iyi sayılmaz yani çapak yada benzer sorunları olması muhtemel.Kesinlikle 100 PSi üzerinde hava basılmalı.Patlamaya karşı daha dirençli oluyor.Ancak kullandığın lastiklerin yanaklarında yazan değerleride aşma :)

Scudo

murat uludağ

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Murat ULUDAĞ
@AYDIN DİRİCANLI

Söylediklerinizi kesinlikle dikkate alıyorum. Cok teşekkür ederim bilgilendirmeniz icin.

murat uludağ

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Murat ULUDAĞ
Pedallerini spd uyumlu pedaller ile değiştireceğim... suluğumuzu ve suluk kafesimizi değerli bir abim hediye etti şimdilik masrafa girmemem icin hayırlısı diyelim :) iyi pedaller

http://img4.imageshack.us/img4/3844/dsci3176w.jpg

murat uludağ

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Murat ULUDAĞ
Bisikletim satılmıştır... Yeni bisikletimiz FOCUS WHİSTLER.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Çok güzel... Güle güle kullanın...

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
588
Bisiklet
Cannondale
Güzel bisiklet, hayırlı olsun Murat. :)
Hoşgeldin. Görüşmek üzere.

evren ılgazlı

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Bianchi
çok güzel bisiklet güle güle kullanın yarış bisikleti alıyorsanız lastik patlamalarına türkiyede alışacaksınız.bende diyarbakırda yaşıyorum o yüzden yarış bisikleti almaya cesaretim yok kullanan arkadaşlarım sürekli lastik parçalıyorlar

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Güle güle kullanın.... lastik meselesine değinmek istiyorum göz değmiş bisiklete bir sıkıntı yoktur... :) bol pedallar....

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
hayırlı olsun , bu bisiklet nasıldır 331 bırakılıp da alınır mı :)

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
bir kişi de neden sattın dememiş arkadaş... çok merak ettim ve hortlattım konuyu al işte...

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
@Fatih Tepeköy

yol bisikleti sarmamıştır muhtemelen. zaten satıp tekrar mtb aldığını yazmış. öncesinde de zaten mtb kullanıyormuş. bu kadar basit. hemen kuşkulanmayın siz. 032 araştırmalarına devam :) sanırım ben de birkaç gün içinde alacağım bir aksilik olmazsa 032. yalnız aklım 052 ye de gidiyor bazı bazı...

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
erphan, Çok dikkatlisiniz bakıyorum :) aynı izin peşindeyiz anlaşılan, ama her an herşey değişebilir gibi. Araştırdıkça yeni şeyler öğreniyor insan :)

murat uludağ

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Murat ULUDAĞ
Konuyu hortlatmışsınız teşekkür ederim :) neden sattıgımı hemen yazayım cok gec yazmısım kusura bakmayın...

Bisikletin ön maşası karbondu ve ben kadroya adapte olamıyordum şuanda yol bisikletı olarak daha dün sedona 610 aldım carrarodan %75 daha verimli bir bisiklet ooldugu kesindir.