Canyon

Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar, Canyon'un kendi sitesinden (link) bu bisikleti yazın sipariş vermeyi düşünüyorum. Canyon'un sitesinden alışveriş yapan var mı yardımcı olabilir mi ? Bütçem 4000-6000 arası başka tavsiye edebilceğiniz bisikletler varsa bakabilirim teşekkürler.

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
1500 yuro üzeri alışverişte şirket ile ilgili belge vergi falan olayına giriyomuş. tavsiyem 1500 ün altında bisiklet seçmen.

• Beğen
Tepkiler: Cem Berk Taşbaş

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Aramanın gücüne inanın!

Forum sayfasının sağ üstünde arama seçeneği var. Gelişmiş aramaya basıp, arama kelimesine "canyon" yazıp, başlıklarda arama seçeneğini işaretleyip arama tuşuna basarsanız bir sürü konu ile ilgili alışveriş başlığı görürsünüz.

Böylelikle mükerrer konu açmanıza gerek kalmaz.

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Daha yeni konusu açıldı, her şey detaylı bir şekilde anlatılmış:
Forumda aratma yapınca da bir çok satın alan kişinin konusu görülüyor.

(link)

• Beğen
Tepkiler: onurdemir
Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Amacım sadece Canyon sitesi ile ilgili bilgi sahibi olmak değildi. Downhill-enduro bisiklet tavsiye edebilcek kişiler var mı diye de ekledim... Burada samimi bir ortam arıyorum niyeyse çok ciddi cevaplar geliyor. Herkese teşekkür ederim yardımı için :)

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Allah aşkına yapmayın yahu. Türkiye'de kaç kişide Canyon Enduro yada DH bisikleti var adam yardım istemiş suç mu yani bu ? Sanki her gün açılan " Kron xc 150 mi, Salcano Ng 650 mi " konusu dimi bu ?

Konuya gelirsek bu markayı pek bilmiyorum ancak 1500€'u geçmeden ne alırsan al hepsi süper sonuçta :)

Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Teşekkür ederim Tolga Çelebi cevabın için. Trek, Giant vs. siteleri dolaştım ama en uygun fiyatlı DH bisikletler Canyon'da var. Ben de şaşırdığım için böyle bir konu açmayı istedim açıkçası, belki biri dur yapma bir sorunu var diyecekti :))

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
@halil ibrahim duran

+1

(link)

Aramak ve bulmak için toplam harcanan süre : 5 saniye.

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

f0rs4ky

Üye
Tepki
9
İsim
Ekrem Bodur
Bisiklet
Bianchi
Bana kalırsa bu fiyata 2 tane bisiklet alınır. 1 tane yol bisikleti 1 tanede MTB.

f0rs4ky

Üye
Tepki
9
İsim
Ekrem Bodur
Bisiklet
Bianchi
@Cem Berk Taşbaş

Off-road 'da kullanmayacaksanız melez bir bisiklette düşünebilirsiniz bence. 17 kg düz yolda yorar.

Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Malum üniversite hayatı rahat olacak benim için. Araba da var. Alan bulabilirim diye düşünüyorum. Düz yolda sürmek için almıyorum zaten :)

f0rs4ky

Üye
Tepki
9
İsim
Ekrem Bodur
Bisiklet
Bianchi
Düz yolda sürmeyecekseniz zaten sıkıntı yok bazıları 20 kg MTB alıpta asfaltta sürüyor bu yüzden uyarmak istedim. Onun dışında yurt dışından getirmek çok riskli forumda görmüştüm birinin bisikleti gümrüğe takılmıştı bütün vergileri ödemek zorunda kaldı tam detay hatırlamıyorum linkini bulursam atıcam.

Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Teşekkürler düşünceniz için, aynı şeyi ben de yaşadım. Okadar para yatırıp şehir içinde MTB kullananlar bana da mantıksız geliyor ama zevk işi kimseye vay efendim alınır mı edilir mi diyemem :) 1500 euro üstünde galiba fiyatın %50 si kadar vergi çıkıyor.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O gümrüğe takılma olayı başka bir siteden alınan başka bir markada olmuştu yani Canyon ile ilgisi yok.Ancak, sizin bisikletin gümrüğe takılma ihtimali çok yüksek.Ama bisiklet dehşet :eek: :eek:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
1500 euro üstündeki ürünlerde net olarak ne istendiğini bilen var mı ? Başlık açmayalım kızarlar şimdi !

Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Pek bilgim yok ne desem yalan olur :) 1500 euro altı olsun diyor herkes ben de fikrimi (link) buna çevirdim yapacak birşey yok :)

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
O fiyata alınabilecek en uygun model o zaten, tabii kargo ücreti ve vergisi olacak.
Canyon, Türkiye'ye özel 1499 Euro luk özel modeller çıkarmalı bence :)

• Beğen
Tepkiler: Cem Berk Taşbaş