Canyon ultimate cf sl-7.0 veya canyon ultimate al slx-9.0?

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Merhaba arkadaşlar,

Siparişini vermiş olduğum Canyon Ultimate CF SL-7.0 gönderim tarihi olarak 29.haftayı belirltmişlerdi.

Fakat nedense bugün bakınırken Canyon Ultimate AL SLX-9.0 tekrardan radarıma girdi.

Sizlere sorum şu ki;
Full karbon bisiklet tercihimi değiştirmeyip 29.haftayı bekleyeyim mi ?
Yoksa gerekli yazışmaları yapıp siparişimi mümkünse eğer Canyon Ultimate AL SLX-9.0 dan yana mı yapayım !!!

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
çoookk geç verilmiş bir cevap ama bence kesinlikle al slx 9.0.Nedeni gayet basit karbon deil ama karbondan sadece 1 kg ağır.mavic ksyrium wheelsetle ve ultegrayla geliyor.hem jant hem vites grubu 1 üst model cf sl 7.0 a göre.ve youtube dan bakabilirsinizi bike radar canali tarafından 2014 ün de en iyi bisikleti seçilmiş.

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Merhaba @hindistancevizi ;
Bisiklet tercihimi karbondan yana kullandım (Ağustos'tan itibaren binmekteyim).
İlgili zaman diliminde konu ile ilgili Canyon firması ile gerekli yazışmalarıda sağlamıştım ve şu anda AL kadro için ellerinde bana uygun kadro boyu olmadığını belirtmişlerdi (62 Kadro - 2XL)
bende bunun üzerine fazla uzatmadan karbon kadronun siparişini verdim ama inan ki en güzelini yapmışım.
Çünkü üzerindeki ekipmanlarda seni gayet iyi götürüyor ve sürüşten inanılmaz zevk alıyorsun karbonun esnemezliği ve kaliteside enfes.